Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mindig ugyan olyan intenzit...

Te mindig ugyan olyan intenzitással szereted a párod?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre magamon, hogy mindig ugyan úgy szeretem. De van hogy épp rossz passzba vagyok, rossz napom volt és már alig várom hogy vele lehessek.

Páromnál azonban nem ezt érzem. Nála 2 év alatt, folyamatosan azt éreztem hogy van hogy őrülten mindennél jobban szeret és bármit megtenne értem, aztán mintha már nem is érdekelném annyira. Tudja, hogy vagyok neki, elvagyunk és semmit nem tesz azért hogy a kedvembe járjon, boldog legyek mellett. Ha rossz napja van a nem is rám vágyik, hanem magányra. Aztán persze hiába kérdezgetem mi baja van. Miért nem mondja, hogy szeret? stb.stb. Nem nagyon válaszolgat. Lerendezi magában a dolgokat és újra ugyan olyan intenzitással imád.

Miért van ez? Nem tudom megérteni!

Mit gondoltok?



2012. ápr. 6. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Mert ő pasi, te meg nő vagy. Két külön világ, éppen ezért nem szabad elvárni, hogy ugyanúgy forogjon az agya, mint neked.


Másrészt mindenki máshogy reagál a rossz napokra, te úgy, hogy keresed a szeretteid társaságát, ő (és még sokan mások) úgy, hogy inkább a magányt választják. Mindkettő érthető, elfogadható, és tolerálható.

2012. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ennek lehet egyszero oka van.Elkenyelmesedhetett,mivel mar ugy erzi biztonsagban van , nem kell megkuzdenie erted.A ferfiak nem hiresek arrol , hogy surun kijelentik h szeretnek, de ezen nem kell aggodnod.El is unalmasodhatott, laposodhatott a kapcsolatotok.Lehet valami nyomja a leket , amirol nem szivesen beszelne veled, ezert inkabb maganyosan ragodik es topreng a dolgon.

Mindenkeppen probald a tudomasara hozni, h ez neked nem tetszik.Hiszen Te is az lete resze vagy, neked is tudnod lehet esetleg a problemairol, talan meg tanacsot is tudsz adni neki.Valtoztatasra is szuksegetek lehet.Probaljatok uj dolgokkal, programokkal feldobni a kapcsolatot, amig nem tul keso.

2012. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy csomo szot hulyen irtam le v elirtam....bocs.Nem magyar billentyuzet , plusz kezdodo almossag...:DDD
2012. ápr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már arra is, hogy úgy érzi ellaposodott a kapcsolatunk és izgalomra vágyik. Erről is próbáltam vele beszélni, de azt mondja semmi ilyenről szó sincs. Napról-napra jobban imád/kíván. És szerinte túl sok időm van gondolkodni és beképzelem az egészet.

(De én nem így érzem. Bár az igaz, hogy sok időm van "agyalni"!)

De ilyenkor amikor azt érzem nem foglalkozik velem, csak veszekszem vele és hisztizek és néha már odáig is eljutok, hogy nem is szeret. Kezdek tőle távolodni, ő ezt egyből észreveszi és akkor megint figyelmes, megint szeret és újból a kedvembe jár.

Igazából azt is eltudom fogadni, ha valóban nincs semmi indok erre csak fáradt, vagy csak épp valami problémája van. Csak annyit várnék tőle, hogy mondja el. Beszéljük meg, megnyugszok és akkor békén hagynám.

Ez olyan nagy kérés lenne? Vagy tényleg beképzelhetem az egészet?

2012. ápr. 6. 02:00
 5/12 anonim ***** válasza:

A kapcsolatban vannak hullamvolgyek. Van, hogy epp egyszerre vagytok melyponton (ugy ertem, kevesbe szeretitek egymast), de van, hogy egyikotok melyponton van, masikotok meg epp agyon imadja a masikat. Ez normalis. Persze az a legjobb, ha egyutt hullamoztok:D

Majdnem 8 eve vagyok egyutt a parommal. Volt mindegyik peldaban reszem. Most jelenleg en imadom, o nem annyira imad, mint most en ot. (De most megprobalom a hullamomra csucsultetni:D) Teperek nala nagyon. Igazabol nem sokat lehet ezen befolyasolni. Talan egy kicsit jo is, mert hol egyikunk teper a masikert, hol masikunk. Az elso 2-3 evben egyaltalan nem voltak melypontjaink.

Persze benne van a dologban az is, hogy te no vagy, o meg ferfi. Ket kulonbozo dolog, a ferfiak mashogy elik meg a dolgokat, csak mi nok szeretnenk sokszor rajuk eroszakolni a gondolkodasunkat:D

2012. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, csak forditva. :) A Párom imád, minden nap kényeztet a tenyerén hordoz, én meg hol kimutatom az érzelmeimet (de akkor nagyon), hol nem, és inkább elvonulok egyedül.

Én nem mondanám ezt hullámvölgynek, elvégre nincs a háttérben semmi gond, nem arról van szó,h nem szeretem,h már nem kell, vagy,h ellaposodott a kapcsolatunk, egyszerűen csak az nap nincs kedvem körülötte ugrálni. De szerencsére ezt Ő tökéletesen kezeli. Egyszer-kétszer nyaggatott azért, h mi a baj, miért vagyok ilyen, stb...hát, vita lett belőle. De amióta úgy tesz, mintha ügyet sem vetne rám...1 óra múlva már én bújok oda hozzá, mint egy doromboló kiscica! :)

Sztem próbáld ki,h kevesebbet nyaggatod, elvégre, ha gond lenne, úgyis elmondaná. Helyette pl masszirozd meg (vagy készitsd neki el a kedvenc nasiját ill vacsiját, v főzz neki egy kávét/teát...meglátod,pl masszázs közben feloldódik, elkezd beszélni.

2012. ápr. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én csak egyre jobban szeretem a páromat... :)

Ő, mint pasi, aki előttem sokat volt egyedül, mostanában kezd feloldódni. Egy éve élünk együtt (első perctől együtt élünk), és van, hogy éppen nem akar velem beszélni. Ilyenkor egyetlen megoldást találtam: békénhagyom, nem szólok hozzá, tudatosítom benne, hogy a másik szobában vagyok, és majd ő megkeres, ha akar valamit. Nehéz megállni, de hatásos, pár óra (max 2 nap) és úgy szeretget, mint amikor frissek voltunk egymásnak.

Rá kell hagyni. Vagy elmondja, vagy nem, ha baja van. Felesleges agyalni ezen. Pasiból van... :)

2012. ápr. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy teljesen megromoljon a kapcsolatotok, akkor csak hisztizgessél, és maceráld ilyen hülye kérdésekkel. Nagyon jól írta az egyik válaszoló, hogy a férfinek máshogyan jár az agya. Egy férfinek kell néha az, hogy csak úgy el legyen, és ne szóljon hozzá senki. De ez nem jelenti azt, hogy nem szeret már. Ellenben ha ilyenkor macerálod, előbb utóbb ott hagy.
2012. ápr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl a kérdést. Teljesen normális, hogy az ember nem ég mindig száz fokon. Idővel neked is jön majd ilyen időszakod, azzal sincs gond. Igazából szóra sem érdemes.
2012. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ugyanúgy páromat, mint az elején, az őrült szerelem lecsillapodott, de ez a természetes, a szervezet nem bírná örökké fenntartani azt a hormonális, kémiai szintet, ami a szerelemhez kell. Ettől független szeretem és csak ő kell nekem. (6 éve vagyunk együtt)


Az, hogy a párod ilyen, az is tehet róla, hogy férfi, de ne felejtsük el, hogy minden ember más, vannak őrülten szerető férfiak is, akik mindenáron kimutatják a szerelmüket. Ő ilyen, kérdés, hogy te ezt el tudod-e fogadni, vagy másra vágysz.

2012. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!