Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mindig ugyan olyan intenzit...

Te mindig ugyan olyan intenzitással szereted a párod?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre magamon, hogy mindig ugyan úgy szeretem. De van hogy épp rossz passzba vagyok, rossz napom volt és már alig várom hogy vele lehessek.

Páromnál azonban nem ezt érzem. Nála 2 év alatt, folyamatosan azt éreztem hogy van hogy őrülten mindennél jobban szeret és bármit megtenne értem, aztán mintha már nem is érdekelném annyira. Tudja, hogy vagyok neki, elvagyunk és semmit nem tesz azért hogy a kedvembe járjon, boldog legyek mellett. Ha rossz napja van a nem is rám vágyik, hanem magányra. Aztán persze hiába kérdezgetem mi baja van. Miért nem mondja, hogy szeret? stb.stb. Nem nagyon válaszolgat. Lerendezi magában a dolgokat és újra ugyan olyan intenzitással imád.

Miért van ez? Nem tudom megérteni!

Mit gondoltok?



2012. ápr. 6. 00:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Ne bonyolítsd túl a kérdést. Teljesen normális, hogy az ember nem ég mindig száz fokon. Idővel neked is jön majd ilyen időszakod, azzal sincs gond. Igazából szóra sem érdemes."


Itt az igazság. A nagy szerelem meg a szenvedélyek 'alatt' valószínűleg ott van a szeretet, megbecsülés, összetartozás érzése, ami egy komoly kapcsolatban majdhogynem fontosabb is az állandó rajongásnál. Természetes dolognak tartom. Én sem mindig ugyanannyira vágyom rá, de az biztos, hogy a nap minden percében, az év minden napján tűzbe tenném érte a kezem, és vele akarom leélni az életem. Elég őszinte kapcsolatunk van, így még ezt a - kényesnek tűnő/számító - témát is megbeszéltük. Ő is ugyanígy van ezzel.

Időnként mindkettőnknek jólesik elleni a saját kis világunkban, anélkül beszélgetni, hogy állandóan szeretlek-eznénk. Ettől függetlenül tény, hogy ő a boldogságom forrása, és ami a legszebb az egészben: azt is tudom, hogy számára pedig én.



Ez persze nem garancia arra, hogy a te párod is ilyen, de az biztos, hogyha folyton ezzel nyúzod, idővel megelégeli. Nem minden csendesebb/rosszabb/kevésbé szerelmes időszakot kell ellaposodásként és a kapcsolat végeként értékelni, mert akkor előbb-utóbb tényleg végeszakad, minden különösebb ok nélkül.

2012. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha rossz napom van, néha egyedül létre vágyom, máskor viszont a párom közelségére. Ez attól függ, hogy milyen hangulatban vagyok. Ettől függetlenül imádom őt, és ez viszont is így van. :)
2012. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!