Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a tested? Ha nem...

Szereted a tested? Ha nem csesztet ezért a családod?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 07:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de ők így szeretnek.
2012. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Engem bántanak érte. És sokat sirok.
2012. ápr. 11. 07:46
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért csesztet a családod, mert utálod magad? Tökjó! És csodálkoznak! Inkább arra kéne biztatniuk, hogy szeresd aki vagy.
2012. ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Bántanak hogy vastag a combom nagy a seggem meg ilyenek. Pedig vékony vagyok de ezek aránytalan vastagok.és direkt bántanak vele hogy igy nem kellesz senkinek itt maradsz a nyakunkon te korcs
2012. ápr. 11. 07:51
 5/29 A kérdező kommentje:
Kiütöttem a csaladbol. Nem tudom hogy bár van egy sejtésem hogy apám nem is apám és talán ők is látják sejtik ezért a bántás de hát 14 vagyok nem tudok elköltözni.barátnőm aki anya volt pasijanak a lánya az is ilyen tipus mint én meg a nagymamaja .vagy ez hülyeség?
2012. ápr. 11. 07:53
 6/29 A kérdező kommentje:
Anyam meg ilyen galamb tipus nagy mell szeles vall csipő serék kb egyforma ropi láb lapos fenék. Én meg átlag váll mell keskeny derek széles csipő nagy fenék vastag láb . Ez hogy lehetséges?
2012. ápr. 11. 07:55
 7/29 anonim ***** válasza:

ja, apám szólt be, mikor valaki megdicsért, hogy csinos vagyok, hogy "de nagy az orra". Tudom, hogy nem tart szépnek emiatt, mit csináljak, ebből még fogyni sem tudok.

Elköltöztem, amit lehetett, 18 évesen.

2012. ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

10 kg plusz van rajtam (amiért most elkezdtem futni)

sose gondolkodtam azon, hogy szeretem-e a testem: ez van, és kész

a családom pedig engem szeret, a személyiségemet és senki sem foglalkozik azzal, hogy milyen a testem


sajnos nálatok az lehet a helyzet, hogy valamiért nem szeretnek téged

próbálj anyukáddal beszélgetni erről és valami sportot űzni

2012. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Sportolok heti 4x és 165 52 kg vagyok tehat az alkattal van a baj.és ezzel bántanak. Ez ellen igazán mit tenni hogy tudnék??
2012. ápr. 11. 08:07
 10/29 A kérdező kommentje:
Meg amikor fogyok akkor a derekam meg a felsöm meg kisebb lesz. Most a méreteim 80 55 96 most ezen hogy valtoztassak ?
2012. ápr. 11. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!