Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a tested? Ha nem...

Szereted a tested? Ha nem csesztet ezért a családod?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 07:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
az alkatoddal semmit sem tehetsz
2012. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De akkor miért bántanak? Ti értitek?
2012. ápr. 11. 08:13
 13/29 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a tested a gond. Valamit találtak, amivel látják, hogy meg tudnak bántani. Nem tűnnek túl érett személyiségnek.


Amúgy az alakod rengeteget fog még változni az elkövetkező években a növés és a hormonok miatt.

Én is amorf voltam 14 évesen, aztán 18 éves koromra szépen rendeződött rajtam minden és arányos lettem.

2012. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most olyat mondok amitől vége a gyerekkornak.

A szülők nem szentek, nem tévedhetetlenek. Olyanok mint bármelyik másik ember. Igen, hazudhatnak, gonoszkodhatnak is.

Az én apám is ilyen volt. Én hittem neki, volt, hogy a 170 centimhez 45 kiló párosult.

Folyamatosan jöttek a gúnyos beszólások: nagy az orrod, nagy a füled, kövér vagy, kicsi a melled stb.

Mindezek poénba csomagolva, mások előtt, megalázóan.

A kinézetem hangulat szerint változik. Van hogy belenézek a tükörbe és tetszik amit látok, hiába egy-két pattanás stb. Vanak olyan pillanataim, amikor elsírom magam: hatalmas orrot, csúnya bőrt és puffadt arcot látok.

Köszi apu!

Apámmal amúgy két hete csak köszönőviszonyban vagyok. Egy kis pálinka és a húgom aki 10 éves cikizése kirobbantotta belőlem a keserűséget, és ott, aopám haverjai előtt sírva leosztottam, hogy a húgom gyönyörű, de ha azt merészeli tenni vele, amit velem csinált, akkor az életemre esküszöm engem többet nem lát, se az egyetlen unokáját, és ha a Hugi betölti a 18at, magamhoz paterolom!

Mindezt üvöltve. Elég ijesztő látvány lehettem, mert a férjem azóta nagyon furin viselkedik.

2012. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem is csinálták ezt, sőt, csinálják ma is. Mindig téma volt a dagiságom, anyum alkatilag csinos, most is soványabb nálam. Én meg a levegőtől is hízok. Aztán persze, mikor durván fogyózok meg ki vannak akadva, hogy miért nem eszek. Sokszor volt olyan, hogy egy rokon megdícsért, hogy szép vaygok, csinos vagyok, mindig az volt a válasz, hogy hát igen, csak dagi, csak kiáll a foga, csak nagyszájú, felesel, stb. Sosem az, hogy igen, nekem is ő a legszebb. Nem értem, ha nekem lesz egy gyerekem biztos nem fogom így megbántani.
2012. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
sportoljál rendszeresen, pl. futás és más aerob sprotok.
2012. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen irtam hogy sportolok heti 4x
2012. ápr. 11. 09:17
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is 165 cm vagyok, és így tudom, hogy 52 kilóval nem lehetsz kövér! Az alkat más kérdés, az sajnos adott. Nekem is aránytalan az alsótestem a felsőtestemhez képest. Sajnos sok nő van így. Alakot formálni sporttal lehet (kell is), de ez is csak bizonyos kereteken belül lehetséges. Átszabni magad nem tudod.


De itt a lényeg nem is ez. A szüleid (családod) megbántanak, olyasmi miatt gúnyolnak, amiről nem tehetsz, és ezt pont nem a családtól várja az ember! Nem tudom, miért ilyenek veled, szörnyű lehet. De ne foglalkozz velük, és főleg: ne higgy nekik!

Találd meg az örömöd az életben, és ne foglalkozz velük! Mást sajnos nem tehetsz. Te, a saját gyerekeddel, majd sokkal jobban csinálod ezt.

2012. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem vagyok megelégedve a mellemmel. Ha lenne pénzem, megcsináltatnám.

Azért csesztetnek, hogy ne gondoljak ilyenekre, igy vagyok jó ahogy vagyok.

2012. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
mindig a fej a lényeg meg az arc ami rajta van...az különbözteti meg az embereket egymástól...
2012. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!