Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom, mit javasoltok?

Nem bírom, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Imádom szüleim,ennek ellenére bánt,hogy mindig bio életmódra szeretne rávenni,hogy hagyjam ki a lisztet,cukrot,minden hízlaló dolgot.

Az bánt a leginkább,hogy mindig kiabálnak velem,hogy ne egyek meg egy tábla milka csokit meg ilyesmi.

Igaz,dagadt vagyok,20 éves lettem,164 cm és 78-80 kg.

Mindig le akarok fogyni,csak azért is,de mindid jön a gyenge pont.

Mit csináljak,hogy ne kiabáljanak velem,hogy ne egyek ilyeneket és hogy ne állandóan az újságcikkeket mutogassák,hogy ki hogy fogyott le ,mikor és miért és milyen hjajj de jó neki.

Elegem van,hogy szüleim nem fogadnak el.

Tudom teljesen,hogy csak jót akarnak,és nem akarják,hogy beteg legyek.De most ez van.

Mit tegyek?

20/l


2012. ápr. 10. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget mondjuk nem mondanak ezzel a liszt-cukor-hízlaló dolgok kihagyásával,mert valamelyest csak oda kellene figyelned a táplálkozásra.Nekem is le kellene adni valamennyit,és már csak magam miatt is próbálkozom,mert így nem érzem jól magam.Elfogadnak,nem akarnak neked rosszat,próbáld ki egy kicsit az ő verziójukat,veszteni nem vesztesz.
2012. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kapd össze magad, és ne a szüleid miatt.
2012. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Sajnos nem sok mindent tudsz tenni. Nem hiszem, hogy meglehetne értetni velük, hogy a kiabálás csak rontana a helyzeten. Elvégre a szülők általában nem tűrik, hogy a gyerekeik oktassák ki arról, hogy neveljék őt. Arról nem is beszélve, hogy a 78-80 kg szerintem nem dagadt, csak túlsúlyos.

Viszont 20 éves vagy. Felnőtt nő, akivel már nem lehet ordibálni. Nem tudom, hogy van-e lehetőséged elköltözni, vagy koleszba menni, de talán az lenne az optimális megoldás.

Többiek már írták, de tényleg próbáld követni ezt a diétát. Ne a szüleid miatt, hanem magadért.

2012. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Segíteni akarnak ok. De ha te nem akarsz lefogyni, vagy nem így akarsz lefogyni akkor semmit sem ét. Jó, hogy mozogj, ne edd degeszre magad, ne tolj be egy tábla csokit de azért normálisan is lehet szólni nem ordibálva. Felnőtt ember vagy, azt teszel az életeddel és a testeddel amit akarsz. Én 14 évesen voltam irtózatosan kövér és nekem csak annyit mondtak hogy fogynom kéne, figyeljek oda mit eszem, mozogjak, célozgattak dolgokra stb de addig míg nem határoztam el magam ez semmit se ért. Közöld velük hogy ez téged zavar, hagyják hogy úgy fogyj ahogy te szeretnél. Jobbat úgyse tudsz, csak ha közlöd velük hogy hagyjanak békén. Nem lehet hogy te beszélsz erről sokat? Hogy fogynod kéne, fogyni akarsz csak nem megy vagy nem tudod hogyan? Lehet ezért jönnek folyton ezzel?
2012. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán attól félnek, hogy örökre a nyakukon maradsz, vénlánynak. Ha neked ez így jó, akkor semmi baj. Kb 20 kiló lekerülne rólad, se lennél sovány. Nem hiszem, hogy ez nem zavar téged. De a szüleid is hibásak. Már kislányként sem lett volna szabad hízónak nevelni téged.
2012. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én se fogadnám el, ha a lányom tönkretenné az egészségét. Tegyél ellene. Ne azzal, hogy "elegem van", meg "ez van", hanem komolyan. Egyrészt jó úton jársz a cukorbetegség felé, másrészt meg belegondoltál már abba, hogy mi lesz, ha pár év múlva terhes leszel? Esélyes, hogy újabb 20 kiló rajtad marad... A saját jól felfogott érdekedben cselekedj, most!
2012. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Akarok fogyni,és elrettentett az,hogy még 60 kg nő sem sovány.Akkor mi?

Egyébként gyermeket nem szeretnék,de bármi megtörténhet és nagyon igaz,hogy +40 kg-t nehezebb leadni.

Tudom,igazuk van,ők is szépen mondogatták eddig nekem,mi lenne a helyes út.De én vagyok nagyon arrogáns,mert ez fáj,hogy kövér vagyok és én szép szeretnék lenni,de 1 hétig megy a fogyókúra,aztán még midnig menne,de egy kis csoki meg egy kis esti ropi.

Tudom,én hibám csakis,megpróbálok a magam érdekében ellene tenni.

Így is pajzsmirigyem túlműködik és allergiás vagyok meg asztmás.

:(

2012. ápr. 10. 22:43
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
55 kg körül lehetne azt mondani, hogy szép alakod van. 60 kg már nagyon a plafon.
2012. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem valamilyen sport tuti segítene, persze asztmával csak óvatosan, de nekem pl. unokatestvérem asztmával triatlont nyert, szóval ha jól kezeled akkor semmi gáz. haverom pl. 25 kilót adott el mert elkezdett sportolni és ő betegség miatt volt kövér, most is pocakos még, de kb egy éve sportol csak és nem mondanám hogy túlzásba viszi és a sport amúgy is jó mindenre(bár lehet ezt csak azért érzem így mert minden sportot imádok:P) de ha nem is mindenre, de a te problémádra tuti és nyugodtabb is leszel, ha sportolsz, lemegy a stressz és ez pl. asztmának is segít :)
2012. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi centihez vagyok 50 kg, és nem vagyok sovány - nagyjából pont jó. 55 kilósan már volt rajtam felesleg amikor nem sportoltam. Szóval sorry, de 80 kiló az rettenet sok....

Nem szoktam ajánlgatni, mert én nem bírom a srácot, de olvasgasd a lifetilt blogot, hátha attól észbe kapsz és összeszeded magad%

2012. ápr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!