Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismertétek meg a párotokat?

Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy underground zenei fesztiválon.
2012. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra a főiskolára járt, ahová én akartam menni, ilyen ürüggyel kerestem meg, és először csak neten keresztül beszélgettünk, nekem már valamiért akkor is nagyon bejött, de én mindig úgy éreztem hogy le akar rázni. Aztán egyszer elmentünk együtt kocsmázni és hát akkor ott. Már 3 éve...
2012. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát...pár házzal arrébb minden egyes nyáron dübörgött a zene,motoroztak,hangoskodtak(nem lakott ott senki,csak bulizni jártak).Közvetlen szomszédunkban volt a barátnőm,vele majdnem minden nap találkoztunk,van 2 fiú testvére is,akik jóban voltak a bulizós bandával.Éppen náluk voltam mikor átjött a ház tulajdonosának a fia,el sem tudom mondani,hogy mennyire egy unszipatikus alaknak tartottam.Ez a szitu így párszor megismétlődött,majd áthívott engem is.Hajnalig dumáltunk,majd összebujva aludtunk(persze a kevés hely és a hűvös éjszaka jó kifogás volt:D)Ennek már 5 éve és még mindig szeretjük egymást:)
2012. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy parkban...gitározott, odamentem hozzá, még volt ott valaki rajta kívül. Ezzel a bizonyos valakivel kezdtem randizni, a párom meg az egyik legjobb barátnőmnek udvarolt...

3 hónapunkba telt, míg ráébredtünk, hogy nagyon bejövünk egymásnak. Első találkozásunk után 3 hónappal a barátnője lettem, ennek idén lesz 5 éve :D

2012. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!

Én a munkahelyén ismertem meg. Ő buszsöför én utas.:) idén leszünk 4évesek, tavaly ősszel volt az esküvönk.

üdv 22N

2012. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
az volt pasim volt lakótársa a jelenlegi párom :)
2012. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó barátom barátnőjének szerveztek egy titkos szülinapi bulit, ahol megismerkedtünk.

Amikor beléptem a nyaralóba és először láttam életemben már akkor nagyon tetszett, de gondoltam nincs esélyem, túl szép és aranyos hozzám...

Mindenki rotty készen volt, az összes lány a hajával sztiptízelt meg hányt, -srácok dettó, én józan voltam, bementem a kéróba és ott ült egyedül a lépcsőnél, mert a barátnője épp másik dimenzióba volt... Odamentem hozzá 'egyszer élünk' alapon, hogy ő az utolsó reményem mint normális ember. Akkor ott elkezdtünk beszélgetni, egész este beszéltünk, el mentünk sétálni, utána fel mentünk az emeletre aludni amiből persze nem lett alvás, csak beszélgettünk, s kicsit közelebb kerültünk egymáshoz...

Másnap reggel sziapuszi, találkozgattunk még párszor, és összejöttünk...:)

2012. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!