Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Hogy ismertétek...

Lányok, fiúk! Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
És utána hogy jöttetek össze? Ha valamelyik exről írsz, az sem gond, a történetre vagyok kíváncsi :)
2011. júl. 9. 13:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Egy munkával kapcsolatos fogadáson ismertem meg, első este az ágyában kötöttünk ki, szép volt, jó volt, de nem akartunk folytatást. Azóta eltelt 10 év és gyerekeink vannak.


34N

2011. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Autóval össze koccantunk egy kereszteződésnél.. én akkor 21 éves voltam ő meg 24. Én egyből le ordítottam az agyát jó nagy bunkó voltam voltam vele.. De ő sem hagyta magát.. Aztán cseréltünk telefonszámot ha biztosító miatt kell meg ha még kellenének adatok.. Aztán Persze neki kellett egy papírt kitöltenie (biztosító miatt) Felhívott és eljött hozzánk. Aztán 2 óráig itt volt nálunk olyan jól elbeszélgettünk... a végén már dőltünk a röhögéstől miket vágtunk egymás fejéhez. Aztán 2 nap után felhívott hogy nem lenne e kedvem egy üdítőt meginni.. Én igen mondtam... És innentől kezdve alakultak a dolgok. azóta eltel 6 év. És most tervezzük az esküvőt.:)27N
2011. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott voltam gyakornok, ahol ő picnérkedett. Elég intenzíven udvarolt az első perctől kezdve, de nem voltam ám könnyen kapható, akkor még nem akartam tőle semmit és ez tetszett neki hogy küzdeni kellett értem. Hát megérte. :) Már két éve együtt.
2011. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még hivatalosan nem jöttem össze a lánnyal, de feltehetőleg hamaorsan voltázoni fog. Úgy ismerkedtünk meg, hogy egy munkahelyen dolgoztunk. Előbb került oda mit én. Egy nap ketten maradtunk és jobb dolgunk nem lévén kicsit beszélgettünk majd elköszöntünk egymástól és hetekig a színt sem láttam. Aztán olyan két hete újból összefutottunk. Megint rövid beszélgetés kicsit beálltam hozzá segíteni majd munkaidő végén megkérdeztem megvárjalak. azt mondta igen. együtt sétáltunk haza utána nap mint nap találka munkahelyen majd azon kívül is sok netes beszélgetés( de inkább a személyes találka a domináns. Szóval így ismerkedtünk meg. kis beszélgetés kellett hozzá szerintem a jövőhéten újból párkapcsolatban élek. 99% rá az esély.
2011. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Chat.hu-n egy barommal veszekedtem. Úgy kb egy órát a közösbe, már jött a modi és kitiltott mind a kettőnket 1-1 órára. :-DDDDD

Másnap jött és bocsánatot kért tőlem a fiú. Elfogadtam és onnatól kezdve nap, mint nap beszélgettünk órákon át MSN-en chaten, skypon, sms-ben de csak írásban. 8 hónap után lejött 130km távolságból kismotorral. 3 évig jártunk, távkapcsi a suli miatt, utána minden hétvégét 2 kivételével együtt töltöttünk. Ennek 5 éve, mert már 2 éve együtt lakunk.

Ő 20/F én 22/N

2011. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Naponta láttuk egymást,és naponta egy levegőt szívtunk,de szinte csak tudomásul vettük,hogy létezik a másik,hogy a világon van.Nem érdekelte igazándiból egyikünket sem,mert mindkettőnket más érdekelt.Csak néztük egymást,néha váltottunk pár szót futólag.Ugyanis csak futólag találkoztunk,időnk ennyit engedett.Meg aztán szerelmesek voltunk,én ebbe,Ő meg amabba.Mindketten plátóian,és így elment fél év az életünkből anélkül,hogy értelme lett volna.

Egy szép napon,alig több,mint egy hónapja,egy munkahelyi dologból kifolyólag beszélgettünk,ugyanis én valamit elbaltáztam.Erre Ő felhívott.Elkezdtünk telefonon beszélgetni,egyszer,aztán még többször,és végül randira hívott.

Azóta nagyon boldog vagyok!Remélem,ez még sokáig így marad.

2011. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Netes társkeresőn. Sok hülyével találkoztam előtte már, így úgy mentem a randira, hogy na, még egy.

Most már a férjem, ő nem volt hülye :)

2011. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

A szomszéd házat kivette egy három tinédzser gyermekes család. Két nagylány és egy kisfiú volt a gyerekek. Nem csiptük őket, mert a családanya hangjától volt hangos a környék, a gyerekek meg nagyon visszahúzódók voltak. A két nagylányt néha láttam az udvaron teregetni, utcán kutyát sétáltatni. Az egyikük tetszett a kettő közül. Mikor kint volt a kertben és etette a kutyájukat, odamentem "tök véletlen" szedret enni és beszélgetni. A nekem tetsző lány nővére egyből odajött és bemutatkozott és beszélgetett velem. A másik, aki nekem tetszett csendes és visszahúzódó volt. Még tartott a tanév, amikor ez volt. Sikerült a fiatalabbikkal is beszélni és megajánlottam, hogy reggel beviszem a suliba őt kocsival, ugyanakkor és majdnem ugyanoda megyek én is (naná :))

Ekkor ő 17 volt én pedig 26. Aztán összejöttünk, csodálatos, igazi szerelmi kapcsolat lett belőle.

A folytatást itt olvashatod: :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__19..

2011. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Egy külföldi internetes játékban. Együtt harcoltunk, meg szórakoztunk, egyre többet beszélgettünk és a végén randiztunk is. Nem sokára esküvő. :D
2011. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát, mi egy nagy véletlen miatt találkoztunk. Nővéremmel és bátyámmal mentem volna Mogyoródra fürdeni 2009 augusztus negyedikén. (nagyon keveset látom őket) Reggel hívtak, hogy bocsi nem megyünk, mert fúj a szél. Mondom jól van, aztán 11ig történtek apróbb nagyobb dolgok, de minden rossz volt, ezért 11kor áttelefonáltam barátnőmnek hogy egy óra múlva ott vagyok náluk pár napra. (másik város) Míg ő főzött én msneztem a nevében, kirohangáltam a konyhába, vissza a válaszával és gépeltem neki:D

Aznap a régi osztálytársa bekötötte a netet náluk és feljött msnre és így elkezdtünk vele is beszélgetni. Estére megbeszéltünk egy találkozót. Két szót alig szóltunk egymáshoz (barátnőm meg a fiú között folyt a duma) Hazakísért minket, akkor már velem is beszélgetett, azt mondta másnap is eljön.

Egy erdő mellett laknak, oda kimentünk beszélgetni és mivel rossz volt az idő, cseperészett az eső ezért odaadta a felsőjét. Odaállt elém, mondta hogy nem rám az egy kicsit? én meg kinyújtottam a kezem hogy mutassam az ujjam hegye éppen kilátszik belőle. Akkor összekulcsolta az enyémmel a kezét, három puszit nyomott az ajkamra és utána megcsókolt gyengéden (ezt a csókot sohasem felejtem el, most is érzem az ajkamon)

Szavak nélkül elmondtuk egymásnak hogy vonzódunk a másikhoz, és összejöttünk. Egy hónap múlva lesz két éve ennek. :)

2011. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!