Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Hogy ismertétek...

Lányok, fiúk! Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
És utána hogy jöttetek össze? Ha valamelyik exről írsz, az sem gond, a történetre vagyok kíváncsi :)
2011. júl. 9. 13:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%

A patológián...

Kár, hogy már késő... :(

2011. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

hát mindenkit felpontoztam, de az utolsóra nem tudom, mit reagáljak :(

Mi egy munkahelyen dolgoztunk, neki volt egy 3,5 éves kapcsolata. nekem az unokatesója tetszett, de kegyetlenül:D mint utólag kiderült, amíg én azon erőlködtem, hogy összejöjjek az unokatesójával, ami természetesen nem sikerült, addig ő azon fáradozott, hogy felkeltse a figyelmemet:) ezek jó fél évvel később derültek ki:) ő már sokkal korábban tudta, hogy szeretne tőlem valamit, én még azt sem tudtam ki ő, mikor megszólított a melóhelyen:D azóta eltelt 4 év, jövőre lesz az esküvő, imádom, a legjobb ember, akivel valaha találkoztam:) imádom:)

2011. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Koncerten hányás közben fogtam a haját és akkor ismerkedtünk meg. Telefonszám csere utána és utána nem sokára össze is jöttünk és 2 éve együtt vagyunk azóta is. Tudom nem romantikus de hát ez igy alakult.

25/F

2011. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!