Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Hogy ismertétek...

Lányok, fiúk! Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
És utána hogy jöttetek össze? Ha valamelyik exről írsz, az sem gond, a történetre vagyok kíváncsi :)
2011. júl. 9. 13:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

*nem nagy rám az egy kicsit?

elnézést, egy szó kimaradt:D

2011. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Én mesélek,ha nem baj,hogy kicsit hosszú lesz!? :)


Az étteremben,ahol dolgoztam(fiatalos hely volt,fiatal házaspár főnökséggel) egyszer kitalálták,hogy discot rendeznek a helyi és környékbeli fiataloknak. Én aznap nem dolgoztam,elmentem a barátnőimmel tetováltatni,és hát ott mindig jó hangulat van,mert általában ilyenkor nem vagyunk szomjasak.Az utolsó pillanatban felhívott a főnökasszony,hogy be tudnék e ugrani én pultozni a discoba,mert a kolléganőm nem érzi jól magát. Nem repestem az örömtől,de végül bevállaltam,szóval a tetováló szalonból egyenes a melóhelyemre mentem,némileg spiccesen,és hullafáradtan. Bementem,és megláttam egy nagy kigyúrt kopasz "állatot" :D a bejáratban,első kérdésemet a főnökhöz intéztem,kultúrált módon érdeklődtem : "Ezt mi a szarnak hoztátok ide?",nem volt szimpatikus a fazon,és azzal sem lett az,hogy egész este engem bámult. Ezt a főnökeim is kiszúrták(egyébként nagyon jóban voltam velük,és ők is csíptek). Hajnalban mikor vége lett a bulinak,még leültünk a főnökséggel egy utolsó cigarettára,és mellénk csapódott a kidobófiú is. Egyszer csak megszólalt a főnök,hogy bocs,de nagyon fáradtak vagyunk,nem lenne gond ha a kidobó vinne haza,úgyis arra megy ő is. Miután más választásom nem volt,kénytelen voltam belemenni. Egész úton meg sem szólaltam,azon kívül,hogy hova vigyen ,inkább úgy tettem mintha aludnék. Hazaértem,megköszöntem a "fuvart",sarkon fordultam,és bementem a házba. Másfél nap múlva kaptam tőle egy sms-t- ugye nem kell nagy észnek lenni,hogy vajon ki adta meg a számomat-,azt írta hogy nagyon szimpatikusnak talált(amit nem értettem,mert kb. levegőnek néztem egész éjjel),és lenne e kedvem találkozni vele,beülhetnénk valahova. Válaszoltam,hogy persze,majd szólok,ha ráérek. Naná,hogy nem gondoltam komolyan! Másnap bementem dolgozni,és megköszöntem,hogy mindenkinek megadják a telefonszámomat. Egész nap piszkáltak,hogy legalább egy esélyt adjak a pasinak,meg magamnak is,mert akkor már 2 éve nem volt komoly kapcsolatom,végül belementem. Meglepően kellemeset beszélgettem vele az első randin,aztán jött a második,harmadik,negyedik,sokadik randi,így telt el egy hónap és egyre szimpatikusabb lett,és már nem tartottam egy üresfejű kigyúrt majomnak. Aztán egyszer csak bekattantam,azt gondoltam nem akarok kötöttséget,sem kapcsolatot,és nem vettem fel neki a telefont.Azt gondoltam lekopik,de attól,hogy nem adtam csak úgy oda magam még lelkesebb lett. Pár nap után bejött a munkahelyemre,minden bejelentés nélkül,mert nem értette mi bajom lett hirtelen. Ott ült egész délutántól,és az este 10 órát várta,hogy végezzek. Még aznap este elcsattant az első csók,és azóta is együtt vagyunk,ennek már több mint 3 éve. 1 éve pedig összeköltöztünk! :)


26/N

2011. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

én anyukám történetét írom le :D

18 éves volt ő Tószegen lakott és egyszer esküvői tanú volt Szolnokon, hát lekéste a buszt ezért leállt stoppolni :DDD jött egy kocsi amibe -mostanra apukám:DD- ült és elvitte:)később összejöttek majd anyukám 20 volt apukám pedig 28 mikor összeházasodtak:)

2011. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%

Aranyos történetek. :)


Nekem semmi extra, internetes társkeresőn "találkoztunk", majd egy élő találka után tudtuk, hogy kellünk egymásnak. Koleszos voltam, és este mindig várt chaten, mert csak ott tudtunk beszélgetni, a telefonálás húzós lett volna.

Ennek 5 éve.

21/L

2011. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
mi itt,ezen az oldalon :)<3
2011. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

egy fordulatos, izgalmas, és vicces este után álltam a villamosmegállóban.

beszédbe elegyedtünk, felszálltunk a villamosra. egyik megállónál megkérdezte, hogy van-e kedvem meginni vele vmit. és volt :)

még most is tart, nem tudom mi lesz belőle, de jól érezzük együtt magunkat :)

2011. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Tubarózsa ***** válasza:
95%

Szia! Az én völegényem buszvezetö, régen sokat utaztam vele, aztán egyre többet dumcsiztunk a buszon, majd elkezdtünk buszon kivül is talizni, egy szép oktoberi estén elcsantat az első csók:) idén leszünk 3évesek, és okt.ba esküvö. :)

21N

2011. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
Ki az a bunkó paraszt,aki még itt is lehúzza a válaszokat? Ahol csak mesélni kell,nem véleményt nyilvánítani. Meséld már el a Te történetedet,mivel jobb mint itt az összes többi emberé te bunkó!
2011. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ültem a buszon a barátnőmmel, bulizni mentünk. Ő felszállt, szemeztünk végig, egy helyen szálltunk le, egy idős néni ment előttünk, leejtette a sálját, egyszerre hajoltunk le érte, összeért a kezünk, mosoly:) DE elsétáltünk..... reggel is láttuk egymást a buszmegbe, mosoly..:) Közösségi oldalon nyomozás, megtaláltuk egymást... :)
2011. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
egy swinger klubban:) ohh mily romantikus volt....ez volt 7 hónapja,és most is itt ül mellettem:D:D
2011. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!