Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismertétek meg a párotokat?

Hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
társkeresőn, csak egy pár alkalmas szexkapcsolatnak indult, majd nagyon hamar szerelem lett belőle azóta egy család vagyunk
2012. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
A bátyám haverja volt.
2012. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Legjobb barátnőm (egyben unokatestvérem) osztálytársa volt, és egyszer egy közös koncertezésre elhívta pár barátját az osztályból (többek között a jelenlegi páromat is) :) Azóta össze is költöztünk :) 23/L
2012. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Gólyatáborba. Ő egy másik lány miatt jött le, aki végül lepattintotta, én meg egy hosszú kapcsolat után éppen halálosan sajnáltam magam. Csak beszélgetésnek indult, aztán házasság lett belőle! :D :D
2012. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat. lemaradt az n betű: gólyatáborban... :)
2012. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

oviban, egy csoportba jártunk.


22/L

2012. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

burger kingben :) ott mutattak be minket egymásnak :)

az egyik csoptársam évfolyamtársa volt a gimiben.

nagyon hamar egymásba estünk. 3 éve együtt élünk, házasság nem lesz, de gyerek biztosan :)

nagyon jó ember, akire mindig számíthatok.

2012. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn fent voltunk mind a ketten, ő komoly kapcsolatot keresett, én igazából csak ismerkedtem, barátkoztam.


Szerelem volt első látásra..:)

2012. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
95%

Általános iskolában osztálytársak voltunk. Nem voltunk se jóban, se rosszban, csak megvoltunk. 9. elején összejött a legjobb barátnőmmel, így lettünk közelebbi kapcsolatban (Segítettem neki ajándékokat keresni, meglepetéseket gyártani). Mikor szakítottak a mi barátságunk is megszakadt. 2 évvel később felköszöntöttem a születésnapján és megkérdeztem, hogyan tölti azt. A válasza annyi volt, hogy még nem tudja, de ha kimegy az utcabálra, akkor talán találkozunk. Hát kijött, találkoztunk... a barátnőim piszkáltak, hogy szerezzek neki egy jó estét legalább egy csókkal, ha már 18 lett. Hát én nem akartam. Nem is tetszett annyira... Éjszaka mégis hazakísért (egy utcával feljebb lakott). Olyan fél 2 fele indultunk el és majdnem fél 8 volt mikor hazaértem. :) Elbeszélgettük az időt :)

Hetekig kerültem... Aztán idővel kialakult mindkettőnkben valami :) És egy nagy baráti sátorozás alkalmával összejöttünk :)


Júliusban ennek a sátorozásnak 3 éve lesz :)

Együtt vagyunk, szeretjük egymást :) Még egy hónapig sajnos távkapcsolatban ugyan, de együtt vagyunk :)

Szeptembertől egyetemet és összeköltözést tervezünk :)

Mindent elkövetünk, hogy együtt éljük le hátralevő életünket :)


20/L 21/F

(Bocsánat a hosszúságért)

2012. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!