Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kikészít a feminista...

Anyám kikészít a feminista dumáival! Hogy tudnám leállítani?

Figyelt kérdés

Na a helyzet az hogy anyám folyton azt hangoztatja, hogy ő mily szerencsétlen, meg hogy nélküle mi (vagyis én és tesóim meg apa) a mocsokban élnénk.Meg ilyeneket mond hogy mázli hogy fiú vagyok mert a feleségem majd a rabszolgám lesz.Múltkor például apám véletlenül 6 zsemlét hozott a 8 helyett (mivel nem volt több a boltban).Anyám erre:Persze csak a segghülye férfiak tudnak ilyet, bezzeg a nők így meg úgy!Nem akarok neki szólni, mert abból csak konfliktus lenne!Mit tehetnék hogy lecsillapítsam?Köszi a válaszokat előre is!


13/F


2012. ápr. 6. 20:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Negyedik:


Pontosan erre gondoltam!De nem értem, miért nem kapcsolódik ki?!Meg van rá a lehetőség!Nem értem...

2012. ápr. 6. 20:28
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért védem is egy kicsit mert van mikor normális de sajna többnyire ezeket a hülyeségeket mondogatja :/
2012. ápr. 6. 20:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek a 4. Kommentelővel. Anyád mártírkodik, simán tehetne az élete ilyen módon való folyása ellen, ( vagyis hogy sosem csinál semmit és mindig csak otthon ül) de nem teszi, csakmazért hogy titeket hibáztathasson érte. Beszéld meg vele, de azonnal! Szard le hogy ordibálni fog, vagy megsértődik. Ez komoly téma, így nem csak a saját, de a ti életeteket is elcseszi.
2012. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
20:28 -ott a pont
2012. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kő kemény önsajnáltatás. Nálunk ez annyival volt másabb, hogy hárman vagyunk lányok.

Édesanyámnak egy nagy 0 az élete. Mostanában tudom (merem) kirángatni az önsajnálatából.

Mit tehetsz: sokmindent. Felfoghatod poénosan: "A feleséged rabszolga lesz! Ja meg szexrobot!"

Visszaszólhatsz keményen: "Anya ez baromság!"

A legjobb és legnyugodtabb: elengeded a füled mellett

2012. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mártírka néni". Volt ilyen csajom, szerencsére továbbléptem. Nem talál az életében olyan elfoglaltságot amitől sikerélményt kapna és a kudarcait másokra vetíti ki.

Belemenekül az elnyomott háziasszony szerepbe annak ellenére, hogy senki nem kényszeríti rá.

2012. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Vagy az is lehet, hogyha csak mostanában ilyen, eddig nem volt hogy klimax...hány éves anyukád?
2012. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!