Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leállítani az...

Hogy tudnám leállítani az unokatesóm?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Szóval, kertes házban lakunk és mellettünk laknak apu testvéréék. Van egy fia, nálam pár évvel idősebb. Tavalyig észre sem vett, de akkoriban kezdett "nőiesebb" alakom lenni és meg is nőtt a mellem. Meglátott fürdőruhában és le se tudta venni a szemét a mellemről. Na azóta tart a rémálom. Mindig talál okot, hogy átjöjjön, piszkál, fogdos, belémcsíp. Multkor mikor mosogattam, mögém lopódzott és hátulról átölelve fogdosta a mellem. Nem merek az udvarra kimenni, mert mindjárt ott van. Nem merem apának elmondani, nem akarok családi konfliktust, nagyon szereti a bátyját. Az unokatesóm amugy is a család kedvence, jeles tanuló, jól sportol.

Egy idegennek már lekapartam volna az arcát, de így lehet nem is nekem hinnének. Mit csináljak?:(


2011. dec. 17. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz valami izomagyú pasit, ha vele meglát tuti nem mer többet hozzád nyúlni. Vagy ha van valami ismerősöd aki ilyen izmosabb-állat féle kérd meg hogy fenyegesse meg. Ha nincsenek ilyen ismerőseid, akkor nem marad más mint hogy szólsz apukádnak. Családi konfliktus ide vagy oda, én szólnék! Nehogy már a paraszt unokatesómtól ne merjek kimenni a kertbe meg hasonlók, nem hagynám hogy terrorizáljon. Am ha fogdos durr egy pofont neki! Am hány éves vagy?
2011. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
pedig muszáj leszel beleverni a fejébe,különben nem száll majd le rólad és egyre bátrabb is lesz...
2011. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
irgalmatlanul pofozd fel és küld el a halál fa.zára
2011. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szólj a szüleidnek, mielőtt megerőszakol...mosogatás közben meg nyugodtan vágd fejbe a kezed ügyébe eső tányérral, serpenyővel
2011. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan pofán ba....tod,és megkérdezhetnéd tőle,hogy nem zavarja e,hogy az unokatestvére vagy és,hogy ez beteges?
2011. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bánomisén ***** válasza:
100%

Nyugodtan kapard le az ő arcát is, aztán mondd el a szüleidnek, hogy molesztál.

Ne hagyd magad, még ha a család kedvence is, akkor is viselkedjen már, főleg az unokatesóját ne fogdossa, elég beteges... Más lányokkal is ezt csinálja?

2011. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb fogdos, vagy bármit csinál, én szépen hangosan egszólalnék: Xy! Örülnék,ha nem fogdosnád a mellemet(vagy bármi mást). Eléggé meg fog lepődni.
2011. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát lehet tényleg orrba vágom :DD
2011. dec. 17. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vágd pofán,de úgy hogy azt soha ne felejtse el a féreg
2011. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
húz be neki egyet,vagy ordítsd le a fejét.De komolyan :))
2011. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!