Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leállítani az...

Hogy tudnám leállítani az unokatesóm?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Szóval, kertes házban lakunk és mellettünk laknak apu testvéréék. Van egy fia, nálam pár évvel idősebb. Tavalyig észre sem vett, de akkoriban kezdett "nőiesebb" alakom lenni és meg is nőtt a mellem. Meglátott fürdőruhában és le se tudta venni a szemét a mellemről. Na azóta tart a rémálom. Mindig talál okot, hogy átjöjjön, piszkál, fogdos, belémcsíp. Multkor mikor mosogattam, mögém lopódzott és hátulról átölelve fogdosta a mellem. Nem merek az udvarra kimenni, mert mindjárt ott van. Nem merem apának elmondani, nem akarok családi konfliktust, nagyon szereti a bátyját. Az unokatesóm amugy is a család kedvence, jeles tanuló, jól sportol.

Egy idegennek már lekapartam volna az arcát, de így lehet nem is nekem hinnének. Mit csináljak?:(


2011. dec. 17. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg mondd el apukádnak, nekem is van egy ilyen unokatesóm de ő súlyos pszichés beteg és molesztál minket :S Azóta kezelik, ez nem vicc, az én mellemhez senki ne nyúlkáljon(leszámítva a barátomat), üvöltöztem volna vele a helyedben
2011. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Határozott fellépés!! Ha nem változik, szerintem fontos lenne szülőnek elmondani!
máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!