Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kiderülhet valahogy? Le...

Ez kiderülhet valahogy? Le tudok bukni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel, de még nem akar gyereket. Barátnőm mondta, hogy ő eljátszott, hogy véletlenül teherbe esett. Nagyon boldogok.

Le lehet valahogy bukni?


2012. ápr. 5. 20:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem mi köze az előléptetésnek a babaprojekthez de mindegy is,ez csak egy kifogás.

Ebben az esetben igazad van,tehát megbeszéltétek és ő nem tartja magát a megállapodáshoz.A barátnőméknél ez megy 8éve,mindig van valami,ez időhúzás.


Most leirok valamit,tudom hogy lepontoznak de nem érdekel.

Megprobálhatod azt hogy azt mondod neki ugy érzed terhes vagy,meglátod hogyan reagál.Tudom hogy ez is szemétség de legalább nem játszol egy gyerek életével,még mindig jobb mint amit a barátnőd csinált.

Én megettem ezt,kizárolag abból a célból hogy vegye komolyabban a védekezést mert nem szeretnék kistesót,és azt hittem ő se.Ennek ellenére nagyon örült a pozitiv tesztnek(ez is kamu volt),fél óra múlva elárultam neki hogy kamu.

2012. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!