Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rendbe tudom...

Szerintetek rendbe tudom hozni valahogy?

Figyelt kérdés
Csak röviden. 16évesen abbahagytam a sulit, 17évesen összeköltöztem a párommal. igaz azóta már szereztem szakmát. a szüleimmel sosem voltunk igazi jó viszonyban, egyikünk sem, pedig 4en vagyunk tesók. na, de nem is ez a lényeg. a lényeg az, hogy nincs munkám, a kapcsolatom rossz (én még imádom, de ö már nem), albérletben tengödünk egyik napról a másikra. úgy érzem teljesen romokban az életem. lassan becsavarodok. 24N
2012. márc. 18. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz ezen rendbe hozni?Attól nem leszel boldogabb mert te imádod.Fiatal vagy,elötted az élet.Szedd össze magad.Próbálj meg anyádékkal beszélni, átmenetileg haza költözni.Biztos segítenek, csak a gyerekük vagy.Ebbe a kapcsiba már ne fektess energiát
2012. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Költözz külön, és kezdj el önálló életet élni.


esetleg megpróbálhatod a szüleiddel rendezni a kapcsolatodat, de NEM elvárni, hogy visszafogadjanak a hazukba, mert az túlzás lenne.

2012. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Éppen ez az. pl nincs miböl új életet kezdenem. a szüleim haza engednének. de ök is már idösek, ott sem lenne jó. nem várhatom el, hogy eltartsanak.
2012. márc. 18. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakmád van? Sehol nincs rá kereslet, vagy csak a környéketeken?
2012. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Abc elado. az, hogy nincs rá kereslet, ez igy nem igaz. de akárhová jelentkezem, mindig valakinek a valakijét veszik fel. :( pedig nagyon szeretnék dolgozni!
2012. márc. 18. 18:24
 6/8 anonim válasza:
Az csak egy dolog hogy te nagyon szeretnél dolgozni.Én is szerettem volna elhelyezkedni a szakmámban,de több mint fél év után lemondtam róla.Pedig nem egy helyre jelentkeztem mint szakács,de tapasztalat hiányában nem vettek fel sehova mert mindenhová 4-5 éves tapasztalat kell és most pékségben dolgozok.Na de,ha már nem szeret téged az illető akkor nem biztos hogy még együtt kell hogy legyetek,mert előbb-utóbb át megy majd gyűlöletbe a dolog.Szépen ott kell hagyni a fickót.Azt nem értem hogy egy pasi miatt mi értelme van annak ha a sulit ott hagyod?Na ez mind1 is.De a családoddal meg mindenképp kell csinálnod valamit,mert ez se mehet így,mert a CSALÁDOD.Lehet hogy nem mindig tűnik úgy hogy nem szeretnek vagy valami,de neked is tudnod kéne hogy a látszat néha csal.Én is valahogy így vagyok a családommal,de elfogadom a dolgokat.Csak ne úgy oldjad meg a dolgokat mint pl.:én(én mindent elfolytok és lenyelek). Valami okosat kéne kitalálnod.
2012. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szállj ki a rossz, egyoldalú kapcsolatból. Az az ember egész életére nagyon nyomasztóan tud hatni. Közeledj a családodhoz. Ráadásul 3 tesód is van, valamelyik csak jófej közülük. Munkaügyben nem tudok segíteni, tarts ki!
2012. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vasárnap láttam a westendben egy csomó eladói állást kiírva!
2012. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!