Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kiderülhet valahogy? Le...

Ez kiderülhet valahogy? Le tudok bukni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel, de még nem akar gyereket. Barátnőm mondta, hogy ő eljátszott, hogy véletlenül teherbe esett. Nagyon boldogok.

Le lehet valahogy bukni?


2012. ápr. 5. 20:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Bárcsak megtudná minden férfi az ilyen alattomos dolgokat,amiket velük művelnek az ilyen nők...
2012. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

És ha a férjed azt mondja majd vagy abortusz vagy válllás?

akkor elveteted a "direkt " babát. plusz gondolom ha nem kaar gyereket akkor védekeztek, ha pl gumival könnyen érhet az a vád hogy nem tőle vagy terhes mert tudja hogy így védekeztek, akkor mit mondasz nem mert kilukasztotttam?

Megértem hogy bebát szeretnél,de ne így..

2012. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
52%
Most komolyan, ez olyan szintű gerinctelenség, hogy azt sem érdemled meg,h élj.
2012. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
Kérlek NE csináld. Nagyon rizikós és nagyobb eséllyel fog rosszul elsülni. Ebbe akár a házasságotok is tönkre mehet, nem beszélve egy gyerek életéről.
2012. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

Francért mentél hozzá, ha ennyire eltérő az elképzelésetek a gyerekvállalás terén? Most kamuzol neki, becsapod egy olyan dologgal, ami az egész életetekre(az övére is, amiről te NEM rendelkezhetsz!) rányomja a bélyegét. Mindegy, mit mondunk, úgyis megteszed, ha akarod, de remélem tudod, hogy a legundorítóbb férgekkel sorol a legtöbb ember egy csoportba. Nem véletlenül.


Lehet, hogy szülni fogsz, de amilyen önző vagy, anyának semmiképpen nem leszel alkalmas. Arról nem is beszélve, hogy mint feleség és társ, megbuktál, már most. Hogy jut eszedbe ilyesmi?!

N

2012. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy se rossz társ, nem leszel rossz anya. Kicsit gondolkodjatok már milyen érzés lehet neki, hogy vágyik egy babára, de nem lehet? Ez egy elvetélt ötlet, beszéljétek meg inkább.
2012. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%
Megértem az érzéseidet, de ne csináld. Még ha a párod örülne is neki egy idő után, lelkiismeretfurdalásod lesz, hogy becsaptad őt. Tényleg inkább próbáld megpuhítani, hogy te már nagyon vágysz rá, vagy kezdesz kifutni az időből(nem tudom hány éves vagy), vagy hogy te még fiatal anyuka szeretnél lenni, stb... Próbálj inkább így hatni rá, de ne verd őt át. Neki se lesz jó és neked sem! Hidd el!
2012. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Miért, szerinted milyen társ az, aki ahelyett, hogy leülne megbeszélni a dolgokat, inkább a társa háta mögött gerinctelenül taktikázik?
2012. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
83%

"Kicsit gondolkodjatok már milyen érzés lehet neki, hogy vágyik egy babára, de nem lehet?"


Kicsit pedig abba is bele lehet gondolni, hogy mit él át a férj, akit kész tények elé állítanak, akinek semmi befolyása nincs arra, hogy a saját élete ilyen gyökeresen megváltozik. Aztán lehet őt gyáva férgezni, ha megfutamodik a felelősség elől, de világosan megmondta, hogy mit nem akar. Márpedig a gyerek nem lehet se kompromisszum, se taktikázás eredménye, mert egyszer sem biztos, hogy a férfi megtáltosodik és örülni fog annak, amit eddig elutasított.


Más: én írtam, hogy miért ment hozzá a kérdező. Nem hiszem el, hogy az eskövő előtt nem volt téma a gyerekvállalás. Ilyen drasztikusan szembeszegülni a másikkal szerintem továbbra is gerinctelenség, amit az ember a házastársától vár el a legkevésbé.


Ha kell a gyerek, és mindenáron kell, akkor azt bármelyik férfi megoldja 10 perc alatt. De hogy az ember a tulajdon férjét csapja be ilyen fontos dologgal... brutális, hogy sokan mire vetemednek.

2012. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudjátok, hogy nem próbálta meg megbeszélni vele? Szerintem ez már a végső elkeseredés, amikor nem tud mit reagálni arra, hogy még rendes indok sincs vagy ok sincs, ami miatt ne lehetne, van egy hat éves házasságuk, ki tudja már hány éves a nő, és akkor csak "nem".
2012. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!