Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek is,...

Előfordult már veletek is, hogy egy számotokra kedves dolgotokat elhagytátok és nem lett meg?

Figyelt kérdés
Múlthéten elhagytam az mp3-t a sulimban és azóta sincs meg. Rohadtul gyötör a bűntudat, szüleim is jól lecsesztek miatta (főleg mert nemrég kaptam). Nagyon szerettem a kütyüt, de tudom hogy nem lehet mit csinálni már... Előfordult már veletek is ilyesmi?

2012. ápr. 3. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kedvenc telefonomat hagytam el. Azóta is sírok utána, mert ezt az új, érintő képernyőst nagyon nem szeretem.
2012. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik kedvenc ezüst fülbevalómat hagytam el Egyiptomban. Körbekérdeztem a takarítókat is, sőt extra borravalót is ígértem a megtalálónak, de nem lett meg.
2012. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen ott hagytam a balatonlellei táborban a rágógumi ízű szájfényemet. A vonaton haza jutott eszembe, hogy jól eldugtam a szekrényben, hogy más ne találja meg.
2012. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy különleges, egyedi ezüst karkötőt hagytam el( a kapcsa laza volt és valahol lecsúszott a kezemről)...azóta is sajnálom, főleg, hogy tudom ugyanolyat sehol nem csinálnak. :(
2012. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy, a szüleimtől kapott ezüst medált, ami nagyon szép volt, és másodszor volt rajtam :( Bűntudatom nekem is volt elég rendesen, de az is nagyon fájt, hogy nem tudom tovább hordani. BKV-n esett le a nyakamról, mert kioldódott a lánc, de csak a suliban vettem észre :(
2012. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
egyszer előfordult hogy fürödtem és a kád szélére lerektam az ezüstgyűrűmet és ott felejtettem. Reggel kerestem mindehol de nem volt meg azthittem lement a lefolyón. Már a sírás kerülgetett . Igaz nem volt othon senki,felhívtam anyámat az meg mondta hogy este megtalálta és feltette a mikróra :/ :).
2012. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
En egy türkízköves ezüstgyűrűt hagytam el vásárlás közben.A féldrágakőnek számító kőről tudni kell, hogy megóv az eleséstől, attól, hogy összetörd magad. En ezt hittem is, attól kezdve, hogy olvastam róla, ezért mindíg viseltem, ahogy kiléptem a lakásból. Ezen a napon, elestem a buszon, és eltört két bordám, és két gernccsigolyám, hetekig gyógyultam.
2012. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fülbevalómat. Pici bizsu volt, de imádtam. Most egy sokkal személyesebb tárgyat őrzök, amit ha elhagynék, biztos magamba roskadnék. (Egy fiútól kaptam, gondolom, ezért ennyire fontos nekem =/)
2012. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt éppen különleges dolog, de nagyon szeretettem. Egy esernyőt hagytunk a férjemmel egy KV-házban. Jellemző módon szakadt az eső. Mire észbe kaptunk és visszamentünk, természetesen már nem volt meg.
2012. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!