Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a szüleimet ha...

Miért zavarja a szüleimet ha a barátom testépítő?

Figyelt kérdés

Az nem tetszik neki, hogy 2.állásban férfi modell.

Nagyon kedves, van munkahelye is. Nem ilyen extranagydarab izomtömeg. Kb így éz ki:

[link]


2012. ápr. 2. 21:25
1 2
 11/13 yuda ***** válasza:
71%

Kipróbáltam a testépítést és sok embert ismertem meg.

Két dolog biztos, amit elmondhatok róluk, ugyanis én kiszálltam.

-Amiről beszéltek, hogy genetikailag olyan felépítésű és még versenyen is elindul...Ez kamu. NIncs olyan genetika, hogy úgy néz ki valaki, mintha felfújták volna. Lehet neked rokonod és naívan elhiszel neki mindent, mennyire egszséges akármiket eszik, de ez naívság. Komoly szerek nélkül nem lesz soha ilyen bármilyen genetikával. Régi testépítők, amikor nem voltak még szerek- nos láttam pár ilyen képet. Ők valóban természetes erős emberek, de mai versenyeken megbuknának. Hitessétek el magatokat, bízzatok meg a rokon srácban, lehet csak szégyenli és azért tagadja, de biztosan szed valamit.


-másik gondolatom, hogy amikor daganak az izmok, akkor inkább saját testébe lesz szerelmes. Ha ehhez hozáadjuk, hogy modellkedik... Nos ebből már az egyik is erős exhibicionizmusra utal. (magamutogatás). Kettő együtt rossz ómen. Te ott csak második leszel a szerelemben, mert első mindig a saját teste.

Ismétlem, tudom miről beszélek, mert sokat láttam, de kivételt nem. Érdekes?!

2012. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Az én sógorom foglalkozik testépítéssel. Nem Mr. Olimpia kinézetre kell gondolni, akik valóban fel vannak fújva, hanem amatőr testépítőre, aki gyönyörűen felépítette a testét valóban edzéssel és szigorú diétával. Az illető srác 19 éves, együtt élünk, úgyhogy nyomon tudom követni azt, hogy mit eszik, mikor edz és a többi. Fiatal "gyerek" létére nagyon céltudatos, engem is letaglóz, hogy mindennap főzicskéz magának 2szer is (adott mennyiségű rizs, csirke, stb).

Nyilván te egy olyan körbe kerültél be, ahol olyanok akartak lenni a férfiak, mint a mr. olimpiások. De attól mert még te ezt láttad és ezt tapasztaltad, ne általánosíts :)

A genetikát pedig azért mondom, mert ő tényleg olyan alkat (a párommal együtt, aki a bátyja), hogy 10-et belenyom egy súlyba és már bedurran és látszik rajta, míg van olyan ismerősöm, aki évek óta jár le konditerembe, de semmi sem látszik rajta mert egy magas, vékony srác - míg a sógorom és párom eleve zömökebb alkatok. Úgyhogy bizony a kialakult izomzat függ a testalkattól, genetikától.

Nem tudom, hogy tényleg a rossz tapasztalat, vagy az irigység beszél belőled, de remélem sikerült téged jobb belátásra bírnom.

2012. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek párat, nem véletlenül van külön verseny a naturaknak. Ég és föld. A szálkás testhez, még ami a képen is van, már vizhajtó kell. Biztos jó a genetikája a sógorodnak, de labdába se rúghat azok mellett akik szednek valamit. A kérdező párja pedig lehet egyszerűen unszimpi.
2012. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!