Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a szüleimet ha...

Miért zavarja a szüleimet ha a barátom testépítő?

Figyelt kérdés

Az nem tetszik neki, hogy 2.állásban férfi modell.

Nagyon kedves, van munkahelye is. Nem ilyen extranagydarab izomtömeg. Kb így éz ki:

[link]


2012. ápr. 2. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem más zavarja őket.

lehet azt hiszik b.u.z.i.


nehezen fogadják el ha egy férfi kigyúrt és még modell is.

magamutogatásnak fogják fel.

én így látom !

2012. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Ú de jó ha így néz ki:$ :D

Lehet hogy attól tartanak hogy sokan rámásznak,vagy hogy meleg szegény.. ilyesmi:S kérdezd meg tőlük..

2012. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Mert magamutogató,és mert ilyen teste a sok egészségre káros izomnövelővel van.


(rokon csajnak második gyereke megy el 6 hónaposan mert pasi is igy néz ki a sok szartól,genetikus garantálta már hogy nem is lesz gyereke az izom és tömegnövelők miatt)

2012. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Álmodj királylány:)
2012. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Tévedés, hogy ilyen alkat csak izomnövelőktől, szteroidtól lehet. Ez genetika/izomfelépítés. Sógorom elég komolyan foglalkozik a témával és indult is testépítő versenyeken. Jóval nagyobb, mint a képen szereplő úriember. Mindezt a kitartó, rendszeres edzésnek és a szigorú diétának (pl húsból csak csirke) köszönheti. Semmi mesterséges anyagot nem juttat a szervezetébe.


A kérdező barátjával szerintem is a modellkedés a baj... egyrészt a magamutogatás, másrészt pedig az, amilyen körökben mozog ezáltal. És azért valljuk be, a jóképű/jótestű férfiak között alacsonyabb a hűségesség aránya...

2012. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mert irigykednek rá
2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,sőt.
2012. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy féltenek tőle?

Mármint úgy értem, hogy az ilyen pasik ugye elvileg minden nőt megkaphatnak, és félnek, hogy téged csak kihasznál a srác...

2012. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A párom kicsit "nagyobb"a épen szereplő férfinál.

az apám kb a második találkozásukkor diszkréten közölte vele,hogy ha meg mer ütni,ő nem, de megvannak rá az emberei akik csúnyán el dádázzák:DDD

Teszem hozzá,hogy egy érzékenylelkü tündérbogár a kedvesem.

Csak apu azt gondolta,hogy mivel akkora darab,kigyúrt "állat"..biztos agressziv:))

Mondjuk a képen szereplő fickótól nem hinném,hogy ezért féltenek...hanem,hogy sok másnak is tetszhet:)))

2012. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A testépítőkkel kapcsolatban általában rosszakat hallanak, miszerint szerekkel tömik magukat, valójában nem is erősek, csak fel vannak fújva, stb. Ezen kívül egy régi vágású vidéki családban alapvető reakció ilyenkor, hogy bírálják, mert gyúr, ahelyett, hogy dolgozna vagy tanulna. A szülőkben általában egy drogos, piperkőc, keménykedő semmirekellő jut eszébe. Szerintem ezért.
2012. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!