Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat? Bővebben lent.

Nyitott kapcsolat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem egy hét múlva külföldre utazik és 4 hónap múlva fog hazajönni Ismerem őt, az igényeit szexel kapcsolatban. Szerintetek normális , hogy felajánlottam legyen addig nyitott a kapcsolatunk? Szerintem könnyebben kibírná nélkülem addig. Nagyon szeretem őt és csak jót szeretnék neki. Viszont én nem akarok mással lenni. Mit gondoltok erről?
2012. ápr. 2. 07:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Butuska liba, megérdemelnéd, h a férjed kint maradjon egy másik nővel. Lehet, h jót akartál, de a férjednek ez biztos nem esett jól. Sok mindent gondolhat: már nem szereted, neked is van valakid, nem nézed ki belőle, h hűséges tud maradni, stb.
2012. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom simán kibírna 4 hónapot. Egyrészt ott a 2 keze, másrészt szeret.

Ha ilyen helyzetben lennénk, eszembe nem jutna azt mondani, hogy: nyugodtan feküdj le fűvel-fával, én majd itthon várok rád!

2012. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok?Beteg vagy és a férjed is,ha belemegy..
2012. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én is "csak" 4 havonta találkozom a párommal de sem neki sem nekem eszembe nem jutna mással szexelni. Nem, hogy felajánlanám neki!!! Ott lenne a vége. Bírja ki ő is én is vagy váljunk külön. Nekem ez a véleményem.
2012. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod mire gondol párod? Hogy te is mással akarsz lenni, ezért mindegy neked, hogy ő is kivel van. Vagy azt hiheti, hogy neked már most van valakid... (ha meg akar csalni, anélkül is megfog, de nem mindegy, hogy rólad mit gondol: biztos te is valami más pasival vagy, meg is érdemled, hogy ő is keressen valakit magának, lehet, hogy csak azért is teszi, vagy neadjisten megcsal, de titkolja, mert szeret téged, és lelkiismeret furdalása lesz, de azt akarja, hogy sosem tud meg)
2012. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
azaz tudd
2012. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarsz mással lenni, akkor gyakorlatilag engeded, hogy megcsaljon. Ezzel nincs is baj, sok nőben nincs méltóság, viszont mit fogsz érezni, mikor először próbálgatja majd a szárnyait egy külföldi nővel? Akkor aztán már nem sírhatsz neki, hogy "jajj, ez mégis fáj, és mégse csináld többet." - mert valószínűleg ez lesz.


Ha olyan nagyok az igényei a szexben, és úgy ismered, hogy téged abszolút nem tisztel, és arra se méltat, hogy csomót kössön a fütyire négy hónap erejéig, akkor az ajánlatod nélkül is meg fog csalni. Csak - ha valóban ilyennek ismered - akkor:

a) miből gondolod, hogy eddig nem tette meg?(a megcsaláshoz nem távolság kell, hanem egy döntés a másik lyuk mellett)

b) miért vagy még vele?

2012. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
hát anyám... ha megcsal, meg is érdemled. lehet, hogy kibírta volna, vagy legalább is megpróbálja, ha mégis megcsal, talán 1-2szer. De így, hogy még engedélyt is adsz rá, orrba-szájba fog félre... legalább is szerintem :( kár volt ezt mondanod :(
2012. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még azoknak is akik betegnek tartanak...

A férjem azt mondta "nem tudnám megtenni"

Barátnőm tanácsolta, hogy inkább engedjem meg neki.

Azt egy szóval nem mondtam, hogy nem fájna.

2012. ápr. 2. 19:47
 20/22 anonim ***** válasza:

Hülyeséget csináltál.De szerencsére a férjed nem él vele(reméljük legalábbis).

Pont azért mert szereted, iszonyúan fájna, ha mégis megtenné...

2012. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!