Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy hirtelen akár egyik hétről a másikra úgy éreztétek kiszerettetek a párotokból?

Figyelt kérdés

Nem új kapcsolat van a háttérben. Semmi ilyesmiről nincs szó, csak úgy érzem, hogy a sok negatív vélemény(család, barátok) a kapcsolatunkról ezt kezdi befolyásolni. Pedig eddig kiálltam a párom mellet, nem szeretném ha ezután "adnám fel"


Köszi a válaszokat.



2012. márc. 31. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
történt, aztán egy újabb hét után visszaestem belé:)
2012. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Tudom hogy hatással lehet az emberre ha sok negatívat hallasz,de ez miatt ne szakíts.Ha szeretitek egymást,minden rendben van,ne hallgass mások véleményére.
2012. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Az én exem pont ezt érezte,de nem tudtam meg tőle,hogy ez milyen érzés,nem mesélte el,mert addigra már repült,mert megcsalt.
2012. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
én nem egyik hétről a másikra,hanem egyik pillanatról a másikra ábrándultam ki már két exemből is,de sosem a család/barátok véleménye,befolyása miatt,hanem a saját érzéseim alapján
2012. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mesélnél nekem erről?
2012. márc. 31. 23:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez eddig mindkét hosszabb távú kapcsolatomban előfordult.Én is pont így meg voltam ijedve,és magamban kerestem a hibát,kellemetlenül éreztem magam amiatt,hogy az ő érzelmei látszólag sokkal erősebbek,mint az enyémek.Ilyenkor ezt meg szoktuk beszélni együtt,és mivel külön éltünk,nem találkoztunk mindennap.Ez gyorsan orvosolta a problémát :))
2012. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Történ ilyen velem is, amikor állandóan bosszantott, meg idegbajos volt, de aztán elmúlt ez a "nem szeretlek" érzés. 16 éve együtt vagyunk.
2012. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, de nálam ez hullámvölgy volt inkább, hamar elmúlt.

Ne adj a negatív véleményre, csak akkor, ha igaz és tényleg árt neked a párod.

2012. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na most nekem nem párom az illető.


De velem is történt olyan már, hogy azt gondoltam már elfelejtettem nem tetszik, nem szeretem.

Ki kellett mondanom, rá 1 órára, annyira bezsongtam, ha csak a nevét hallottam, a pillangók a hasamban.

Nagyon szeretem, de az ember van hogy úgy érzi, hogy 'Már nem szeretem'

Ha szerencsés az ember, hamar vissza jön, de van az az alternatíva, hogy nem jön vissza.

2012. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mióta érzed ezt? Mióta vagytok együtt?


Történt, a dolgokat orvosolja, ha megbeszélitek a dolgokat. Kössetek kompromisszumot, keressetek erre gyógymódot, lehetőséget a kapcsolat helyrehozására, persze csak ha szerinted Megéri helyre hozni.

2012. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!