Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy hirtelen akár egyik hétről a másikra úgy éreztétek kiszerettetek a párotokból?

Figyelt kérdés

Nem új kapcsolat van a háttérben. Semmi ilyesmiről nincs szó, csak úgy érzem, hogy a sok negatív vélemény(család, barátok) a kapcsolatunkról ezt kezdi befolyásolni. Pedig eddig kiálltam a párom mellet, nem szeretném ha ezután "adnám fel"


Köszi a válaszokat.



2012. márc. 31. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A sok negatív véleménynek nyilván oka van. És attól mert te valakibe beleestél, nem jelenti azt hogy jó is az a pasas számodra. Ha hirtelen kiszerettél belőle akkor nyilván észre vetted hogy van igazság abban amiket mondanak. Csak a mesékben van olyan hogy valakiről a legtöbb ismerősödnek, szüleidnek rossz véleménye van, pedig közben egy meg nem értett hős.


Persze hogy volt hogy kiszerettem, de nem nem azért mert miket mondtak mások. Volt egy pasi, akivel kb 3 hónapja jártam mikor is az egyik ismerőse megszánt és elmondta az igazságot a pasiról (és így össze állt a kép hogy eddig miket hazudozott, amit addig is furcsáltam, csak nem tudtam hova tenni)

egy másik alkalommal meg rájöttem hogy az a pasi milyen buta.

Elég kiábrándító volt mindkét alkalom. És mégis mi a túrónak kéne ragaszkodni valakihez akihez tök felesleges csak azért mert korábban idealizáltam és beleestem, de végre megláttam az igazságot.


33/N

2012. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A majd 10 éva alatt már 2-szer előfordult,ami komolyabb nagyságokban nyilvánult meg.Igazából csak a második (és egyben utolsó) volt az,amelyik ráébresztett arra,hogy nem tudnék nélküle élni,hiába mondd bárki,bármi rosszat róla.Csak arra gondolj,hogy milyen érzés lenne végleg elveszíteni,ha soha többet nem ölelhetnéd át,nem szerethetnéd a magad módján,és rájössz.
2012. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

az első nagy szerelmemből úgy ábrándultam ki,hogy mentünk hazafelé a buszon,mellettem ült, fogta a kezem,belém meg belémnyillalt hogy nem ő az igazi.pedig még fülig szerelmes voltam,majd meghaltam volna nélküle,de akkor rájöttem h nem ő az igazi.persze aztán ezt az érzést elnyomtam magamban,még másfél évig együtt voltunk,jól meg is szívtam...végig tudtam legbelül h ott kellene hagynom,csak túl gyenge voltam.

a másik nagy szerelmemmel sok problémánk volt,én nagyon sok mindent feláldoztam érte.aztán egyik nap egy hülyeség miatt leordította a fejem,ráadásul egyáltalán nem neki volt igaza. akkor is megtört bennem valami,onnantól kezdve nem tudtam már szeretni.egy hétre rá összepakoltam és eljöttem tőle.azt tudom tanácsolni,hogy ha TE érzed azt,hogy nem ő kell neked,akkor várj egy két hetet,elemezd magad és az érzéseidet,próbálj kicsit nélküle lenni.ha nem múlik el,akkor lépj. a legdrágább kincs ezen a földön az időd,és az elvesztegetett időd senki nem tudja visszaadni.kár olyasvalakire pazarolni akár egy napot is akivel kapcsolatban kétségeid vannak-mert ha tényleg szeretsz vkit akkor százvattos mosollyal az arcodon várod h újra láthasd

2012. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, nem kívánom senkinek, annyira intenzív, elsöprő érzelem ez is. Első kapcsolatom volt, 19 éves voltam már, tehát nem kiskamasz,és 1 éve voltuk együtt. Nem tudom mennyire volt tudatosan befolyásoló tényező, hogy a szüleim nem őt képzelték mellém,ennek hangot adtak, de nem tiltották. Tudatosan szerettem mindig is mindenkit, így valahol zavart, hogy nem épp az az értelmiségi srác, akivel én majd elfilozofálgatok az élet dolgairól. A lényeg szóval, hogy nálam ez fizikai síkon történt első lépésben, ez a "kiszeretés" dolog. Menten hozzá szombat délután, mint általában, épp ott volt az unokatestvére vidékről, a szobájában gépezett, neki pedig a legnagyobb problémája volt, hogy így nem tudunk "összebújni". Ez annyira nagy csalódás volt tőle, önzőnek és primitívnek tartottam, hogy vannak illemdolgok, hogy foglalkozunk a vendéggel, mások előtt nem enyelgünk. És erőszakos volt, csak csókolni akart, tapogatni. Akkor elszakadt valami, ellöktem magamtól, undorítónak éreztem az egész embert, nem akartam, hogy hozzám érjen, haza is mentem, utána személyesen közöltem egy kávézóban, hogy vége. Azóta is kiráz tőle a hideg,nem tudom mi történt.
2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor látom van ilyen, sajnos úgy érzem, hogy elég nagy hullám völgybe keveredtem, nem tudom, hogy a környezetem negatív véleménye az oka vagy csak az hogy nem értékeli a sok erőfeszítést amit érte/miatta/neki teszek.
2012. ápr. 2. 17:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen megtörtént!Pár hétig fizikálisan is rosszul éreztem magam!Aztán már elkezdtem egy régi exemre is gondolni.Ekkor tudatosult,hogy 100% hogy már nem vagyok szerelmes.Se megcsalás,se exhez visszamenés nem történt.Szakítottam szimplán,őszintén.
2012. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen.

hirtelen egyik napról a másikra azt sem tudtam elviselni, hogy ott van nálam.

szakítottam

aztán rájöttem, hogy soha nem is szerettem.

2012. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!