Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat? Bővebben lent.

Nyitott kapcsolat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem egy hét múlva külföldre utazik és 4 hónap múlva fog hazajönni Ismerem őt, az igényeit szexel kapcsolatban. Szerintetek normális , hogy felajánlottam legyen addig nyitott a kapcsolatunk? Szerintem könnyebben kibírná nélkülem addig. Nagyon szeretem őt és csak jót szeretnék neki. Viszont én nem akarok mással lenni. Mit gondoltok erről?
2012. ápr. 2. 07:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt,hogy beteg vagy.Még biztatod is..hát hogy szereted?
2012. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit erről gondolok nem nagyon tűr nyomdafestéket, de megpróbálom....


Szerintem egy kapcsolatba nem fér bele az ilyenfajta "nyitottság", egy házasságba pedig aztán végképp nem. Erről csak azt tudom mondani, hogy volt olyan, hogy 3-4 hetente, olyan is volt 1-2 havonta találkoztunk a párommal és meg sem fordult a fejünkben...Pedig megtehette volna Ő is, én is. A szex szerintünk azzal a legjobb, akit szeretünk, teljes odaadással, szerelemmel, anélkül CSAK dugás az egész...

HA a férjed ebbe belemegy, véleményem szerint nem szeret Téged. Nem állatok vagyunk, hanem emberek, kéne tudjunk uralkodni az ösztöneinken.



Amúgy meg ha Nektek oké ez, te nem érzed megalázva magad és Neked belefér, probléma nincs. Probléma akkor van, ha Te is annak érzed.

2012. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleményem? Nem vagyok egy vaskalapos erkölcscsősz, nagyon nem, de ha a férjem ennyit nem bírna ki nélkülem, akkor elküldeném a jó büdös...., nemhogy még én biztassam. Ha összeszed valamit, vagy bepottyant egy gyereket, akkor is gondolj arra, hogy te milyen kedves vagy, és csak jót akarsz...
2012. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

ha már fel ajánlottad tök mindegy mit írunk!!!Én nem tudnám még csak a gondolatát se elviselni hogy a párom mással van!!

Mit mondott erre a párod??Bele ment?

2012. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb majd külföldön összeszed valakit, és elfelejt hazajönni hozzád, mert nekem ugyan ilyen feleség nem kéne, aki állatnak néz...
2012. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vicc???
2012. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem veszélyes játék, de ha megbíztok egymásban, akkor miért ne?

Az a bibi csak, hogy ha nem tökéletes a kapcsolatotok, hanem van rajta egy hajszálrepedés, azt tovább növelheti. De az is lehet, hogy éppen meggyőzi a férjed, hogy csakis te vagy hozzáillő, senki más. Kicsit lutri. Mindenesetre sok szerencsét :)

2012. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
hát a férjednek is meg lehet a véleménye rólad, ha így magadtól felajánlottad neki.
2012. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ezzel a baj,hogy ha hazajön, sem lesz már akkora bűn,ha újra megteszi. Ez pedig oda vezet, hogy egyszer csak amikor épp rossz passzban vagytok, egy másik mellett dönt. Ha eztmár megengedted, akkor szabad. Veled ezt megteheti. A kapcsolat értékét is csökkenti ez.
2012. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, amit az utolsó. Ne csodálkozz, ha majd úgy fogja fel, hogy ááá, te nem is vagy ezért annyira kiakadva....
2012. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!