Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai vagy kései? Minek számítok?

Korai vagy kései? Minek számítok?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok. Saját érzéseim szerint mostmár házasságra vágyom, családot szeretnék. Nagyon. Megállapodni, állandósulni, szerintem itt az idő.


Körülöttem pedig a vélemények:


-szüleim szerint még éppen nem vagyok elkésve, de már majdnem, pár év múlva pedig már kifuthatok az időből, tehát hajrá

-tágabb család szerint várhatok még vele pár évet, hova sietek

-párom anyukája szerint nagyon fiatal vagyok még hozzá, minimum 10 évet várnom kell még, mert szinte "taknyos" vagyok (oké, mondjuk ő nem a legjobb indulatú)

-párom szerint is fiatal vagyok hozzá (ő túl van a 30-on), nyugodtan várhatunk még 1-2-3-4 évet


Hol vénlánynak, hol taknyos kölyöknek érzem magam. Mi erről a közvélekedés? Ez egy ilyen köztes kor?


2012. ápr. 2. 01:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagy a pároddal?Szerinted ő magától megkérné majd a kezed és eljegyzéstől számítva 1éven belül feleségül is venne? Biztos vagyok benne, hogy azt szeretnéd ha már végre megkérne...DE 2-3-4 évet nem érdemes várni....Én egy 30-on túli férfiból nem nézem ki, hogy feleségül kérjen olyan kkijelentés után, hogy 1-2-3-4 év múlva...Na meg milyen anyós az, aki szerint még 10 évet várni kellene!Tuti nem téged akar hozzáadni a fiához :S
2012. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned, jól mondják. Van olyan aki idősebben is éretlen és olyan is aki fiatalon érett gondolkodású.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy anyósod milyen "taknyos" volt amikor szült. Pár 10 évvel ezelőtt azért ritka volt, hogy valaki 30-on túl szülte az elsőt.

2012. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!