Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiment hogy családra alapozzun...

Kiment hogy családra alapozzunk. Most meg ki akar dobni. Miért?

Figyelt kérdés

Egyfolytában a hibákat keresi bennem, egyfolytában megbánt.

Nem tudok már mit tenni, mondani neki.

Pedig amikor kiment, megkérte a kezem. Tervei voltak.


Mitől változott meg?


2012. ápr. 1. 13:31
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

de nem megyek az agyára, mert van, hogy napokig nem vagyunk kontaktban, ha én nem írok neki!

és olyankor természetes, hogy kérdezem mi van már?

és a hibáimról, ami neki hibák felesleges beszélni, mert valóban olyanokat mond, ami régen volt

pl régen szőke voltam, utálta, miatta vagyok barna, de még most is azért hibáztat, hogy nem fogadom el magam barnán (holott barna vagyok évek óta) szóval ez egy az egymillióból. ami érdekes pár hónappal ezelőtt nem volt baj...

és tényleg nem nő van a dolgoban, nem is érti a nyelvet, sok problémája van kint, márcsak a lakótársai miatt is.

viszont nem vezethető vissza arra sem, hogy rossz passzban van, mert azért szakításra játszunk vkivel, akit szeretünk.

és azért akar itthon élni, mert világéletében jól élt itthon. tényleg csak azért ment ki hogy gyorsabban összeszedjen nagyobb összeget, hogy ne legyen hitelünk amit veszünk együtt lakásban.

2012. ápr. 2. 00:23
 32/34 A kérdező kommentje:
*szakításra nem játszunk
2012. ápr. 2. 00:25
 33/34 A kérdező kommentje:

14:58

hát ilyet a legszomorúbb hallani, ami felér azzal indoklásként: hogy csak úgy :(

2012. ápr. 2. 00:32
 34/34 A kérdező kommentje:

a másik baja, hogy eddig nem voltam bejelentve úgy dolgoztam, (de most be vagyok jelentve-és jó m-helyem van) és ha szülnék utána, az sem biztos hogy lenne munkám, ill. azt is biztos nehezen találnék.

mert velem ez jár együtt alapon.


ilyen problémái vannak és csak fújja fújja.

2012. ápr. 2. 01:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!