Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiment hogy családra alapozzun...

Kiment hogy családra alapozzunk. Most meg ki akar dobni. Miért?

Figyelt kérdés

Egyfolytában a hibákat keresi bennem, egyfolytában megbánt.

Nem tudok már mit tenni, mondani neki.

Pedig amikor kiment, megkérte a kezem. Tervei voltak.


Mitől változott meg?


2012. ápr. 1. 13:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
25-30
2012. ápr. 1. 14:13
 22/34 A kérdező kommentje:

"Összegyűjtött annyi pénzt a kemény munkával, hogy nem rád akarja elkölteni, és a családra,amit terveztetek."


és ennek mi az oka?

2012. ápr. 1. 14:15
 23/34 anonim ***** válasza:
Még időben rájött hogy még nem akar családot, hanem élni szeretne még.
2012. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Talán mert hülyeségeken vitázol vele? http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2012. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Szerintem van odakint nője. Nem is értem, miért vagy olyan naiv, hogy kijelented, hogy 100%, hogy nincs... Ha még rendben is lenne a kapcsolatotok, megérteném, de így?

Honnan veszed, hogy nincs? Követed minden kint töltött percét, félóránként felhívod, vagy ellenőrizteted?

Egy ismerősöm pasija is kint összeszedett egy fiatalabb csajszit, már vele jött haza, és csak úgy mellesleg kidobta a régi párját, aki várt rá... Korábban meg titokban járt odahaza, hogy ne kelljen vele találkozni.

2012. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kinyílt előtte világ. Látott, hallott, tapasztalt.

Ez rengeteget jelent. Nem hiszem, hogy csaj lenne a dologban, hiszen gondolom nem is nagyon volt ideje szórakozni, vagy a nyelvet sem értette, úgy hogy udvaroljon.


Nehezen hiszem el, hogy itt akar élni.

Aki már volt külföldön, az többnyire nem akar hazajönni (hiába dolgozik 12 órákat-én is megtettem, még sem akartam hazajönni).

2012. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Miért kell bogarat ültetni a kérdező fülébe? Miért kell ennyire rosszindulatúnak és kíméletlennek lenni vele, amikor amúgy is szenved a bizonytalanságtól?
2012. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Miért, miért, miért? Ne legyél már ennyire értetlen. Mert változunk. Mindenki változik, pláne, ha egy teljesen új környezetbe csöppen, egy teljesen új világba, új ingerek érik stb. Meggondolta magát. Sok ember van ezzel így, csak van, aki házasság + gyerekek után dobja be a törülközőt, és kijelenti , hogy másra/más életre vágyik. Joga van hozzá, neki is csak egy élete van. Más kérdés, hogy egyenes és őszinte is lehetne, és nem arra kéne játszania, hogy majd te kidobod. Csak az ilyenek gyávák, nem akarnak rossz fiúnak tűnni. Legyél te a sárkány, aki kidobja...
2012. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Sajnos pont ez az a kérdés, amire nem lehet egy értékelős/szavazós oldalon őszintén válaszolni, hiszen sokan vagyunk sokfélék.

Honnan tudjuk mi, ha te sem tudod, hogy mitől változott meg? Persze ez nem azt jelenti, hogy neked kéne tudnod, hanem azt jelenti, hogy mi már csak azért sem tudhatjuk, mert mi a saját kérdéseinkkel nem tudjuk tőle megkérdezni. Lehet, hogy te az agyára mész a kérdéseiddel, de mi nem mennénk a miénkkel. Vagy a legjobb, hogy mi nem is kérdeznénk annyit?!

Azt persze nem írtad meg, hogy milyen hibákat talál benned, amikor "egyfolytában megbánt". Nem lehet, hogy imitt-amott igaza van és te nem nagyon akarsz változni, kényelmesebb megsértődnöd és az okokat keresni a viselkedéséhez?

Én sem akartalak megbántani, csak arra hívnám fel a figyelmedet, hogy Magyarországon sok minden más, mint a szabadabb nyugaton. Nyugatabbra életvidámabb embereket találni, és nagyon valószínű, hogy még ha nem is konkrétan nőben találta meg ezt a fajtát, de lépten nyomon beléjük botlik és amikor veled beszélget, egyfajta visszahúzásnak érzi a te kommunikációdat.

Szerintem lehetnél izgalmasabb, kérdezz kevesebbet, és ne konkrét szavakkal, hanem dumába szőtt jelzésekkel add tudtára, hogy ő micsoda pasas!

[Ez a megközelítésem onnan adódik, hogy az első igazán nagy szerelmem pont akkor szakított velem, amikor katona lett, pedig a kiskatonák nem dobják el csak úgy a barátnőiket az első hónapokban. Valószínűleg az agyára mentem a távolból, de amíg közel voltunk egymáshoz, mármint katonaidő előtt, semmi problémánk nem volt. De utána HP lettem, és meg is érdemeltem, hogy dobva lettem.]

De lehet, hogy nincs igazam, viszont az enyém is egy álláspont...:)

2012. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A kolléganőm 7évig volt együtt a párjával,együtt éltek,esküvőt terveztek következő nyárra,így ki ment a pasija(vőlegénye) dolgozni Angliába,majd 5hónap után szétmentek!Sose gondoltam volna hogy ők valaha is szakítanak!Tipikus papucs volt a srác,rendes kis otthon ülős,és lám mit tett vele a szabadság....Ráadásul közös lakásuk volt,hitelre.
2012. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!