Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből "happy end"?...

Lehet ebből "happy end"? Gondolok itt közös jövőre, családra.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt.Nemrég tudtam meg párom cimborájától- nagy meglepetésemre- ,hogy a párom még a nyaralásunk alatt szerette volna megkérni a kezem.(azaz 4 hónapja annak).

Nem került sor rá a akkor,de mint megtudtam utólag,(szintén a cimborájától)azért halasztotta el,mert pár héttel nyaralás előtt összezörrentünk-de a fagyos hangulat mindössze 2-3 napot tartott.Csak Ő egy bonyolult természet és bolhából is elefántot csinál és sokáig lovagol minden apróságon.

Nyaralás alatt minden nagyon oké volt,semmi vita,aztán rá 2 hónapra hirtelen ismét elhidegült tőlem,de az is kb.egy hetet ha tartott.

Most ismét odavan értem, szerelmes...Bár nem tudom, mikor jön rá újból a hűlyeség és kerülünk hullámvölgybe.

Eléggé türelmes vagyok,de ez a helyzet már az idegeimre megy lassan.

Voltatok már hasonló helyzetben, mégis lánykérés,esküvő,happység lett belőle?


2012. jan. 10. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két egónak kell összecsiszolódnia, és ehhez-valljuk be- kevés másfél év. Lehet ebből lánykérés is, esküvő is, a happy-t majd másfél évtized múlva megbeszéljük. (én itt leszek-:))
2012. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
End biztos, de hogy happy???
2012. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes egy kis összezörrenés.

Ha nincs komolyabb gond köztetek akkor ásó kapa nagyharang!

2012. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyetlen nagy hibája a páromnak,hogy ha netán épp frusztrált,vagy valamin összezörrenünk,egyenesen a volt barátnőjéig "rohan" panaszkodni( neten),akivel jó barátok maradtak.Az meg csitítja,terelgeti vissza felém,de ez olykor szörnyen zavaró ,miért nem velem akarja megbeszélni...
2012. jan. 10. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Hoppá... sőt hoppácska! Álljon meg a nászmenet! Panaszkodik? Az exnek? Amikor veled van baja? Hááát, elég gyerekes...
2012. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Háát ezt elég nehéz megjósolni. Számomra már az eléggé jelzésértékű, hogy meg akarta kérni a kezed, de végül azóta sem kérte meg. Ráadásul egy összezördülés miatt. Persze nyilván nem mindegy min zördültetek össze, de ha te úgy értékeled, hogy annyira nem volt egetrengető a probléma, akkor nem értem ez miért ösztönözte arra, hogy elhalassza/elvesse a lánykérést. Hiszen egy párkapcsolatban voltak, vannak és lesznek a jelenleginél jóval nagyobb konfliktusok is, és nem lehet egyből a válóperes ügyvédhez rohangálni. Az meg méginkább elgondolkodtató, hogy miért az exéhez fordul, ha veled van problémája. Ilyenkor kifejezetten panaszkodik, vagy inkább tanácsot kér? Mert nem mindegy ez sem. Ha csak tanácsot kér, még elképzelhető, hogy annyira jó barátok maradtak, hogy jó tanáccsal tud szolgálni párkapcsolati gondokban. Viszont ha a beszélgetésük ilyenkor arról szól, hogy te mennyire ilyen meg olyan voltál, az úgy nagyon sántít. Szerintem ezt lenne a legfontosabb tisztáznotok.

23N

2012. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem azzal nincs baj,ha az exhez rohan,egészed addig,amíg tanácsot kérni megy.Az én párom is ezt csinálja,engem különösebben nem is zavar.Az exbarátnője korrekt,mindig próbálja békíteni,abszolút nem vagyok féltékeny.Sztem ez még egészséges.Viszont ha lehord téged mindennek,akkor el kéne gondolkodnod:) Meg nekem az is furcsa lenne,hogy miért pont a volt barátnőnek szid:) (már ha szid)
2012. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos! Ha már ugyis tudsz rola hogy meg akart kérni akkor egy "happy pillanatban" jutasd az eszébe a dolgot hogy "milyen jo volna ha....." és nézd meg hogy erre mit reagál. Igy legalább pontot tudsz tenni a dolog végére!az meg hogy az exhez rohangál "panaszkodni" ez sztem nem nagy ügy. Ki máshoz menjen mint akivel korábban belsöséges viszonyban volt és jobban felfogja mint bárki más hogy miröl is beszél épp a párod. csak ügyelj hogy ne kerüljenek még "belsöségeseb viszonyba és nem lesz probléma!
2012. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az exe kellene még neki,de hiába mert az ex hozzád tolja vissza. ettől frusztrált,mert nem igazán akar téged,de vissza nem mehet. h mi lesz ebből? valszeg talál egy 3-at.


hagyd a csudába

2012. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!