Mi történt velem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok akit eddig még valahogy egyáltalán nem érdekeltek a fiúk.Sosem jártam valakivel de még csak randizni se randiztam nem csókolóztam meg semmi ilyesmi.Inkább kellemetlenül éreztem magam ebben a témában mert míg én az igaziról álmodoztam mint a mesékben a herceg addig a barátnőimnek számtalan kalandjai voltak és bár néha próbáltak ezzel azzal összehozni de én makacsul ellenálltam. Az is igaz hogy sajnos sosem voltam valami hű de szép de olyan bűn ronda se azért. De mostanában elkezdett érdekelni az ellenkező nem, próbálok tetszelegni meg tűnődöm a szerelmen.Néha furán érzem magam olyan boldogság tölt el mint ha szerelmes lennék vagy én nem is tudom,holott még nincs meg a kiszemelt. És észrevettem hogy jobban beszélgetek srácokkal,bátrabban odamegyek vagy jobban megnézem őket,rájuk mosolygok míg régen fejet lehajtva próbáltam kikerülni a véleménynyilvánítást.De kicsit megrémít ez az új állapot.És néha bűntudatom van tőle. És mert tudom még mindig nem akarok olyan lenni aki csak a kalandot és az egy éjszakát keresi hanem azt akivel az egész életem leélem egy biztos pontot. Bocsánat hogy kicsit hosszú lett.
2012. ápr. 1. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Hány éves vagy?
2012. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20
2012. ápr. 1. 01:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz agyilag is érett lenni egy esetleges partner társaságára. Amúgysem korfüggő a dolog.
2012. ápr. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian átestünk ezen. Kinek később jött, kinek korábban. Van akinek rövid ideig tartott, van akinek hosszabb volt. Én már 47 leszek, de még emlékszem rá. Nekem 16 éves korom környékén jött. Amikor tavasz lett, szerelmes hangulatba kerültem, és pont, mint te, bátrabban udvaroltam. Javaslom, élvezd! Ne legyen bűntudatod, maradj meg a nemes céljaidnál, hogy hosszú távra tervezel, ne hagyd magad elvinni az első jöttmenttel. Ez bizony az éretté válásod ideje, egész életed történetében mostanában vagy a legboldogabb.

Jó neked, sikeres életet, sok örömöt, és igaz, egész életen át tartó házasságot kívánok neked sok, egészséges csemetével!

2012. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális.

jól nézd meg őket, tedd próbára őket, kimegbazható, kire lehet számítani, ki hogy viseli az élet adta problémákat. Sokat ismerj meg, hogy ki tudd választani, hogy melyik az, akinél nem csak a forróság önt el, de egy normális kapcsolatra is alkalmas.

2012. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megbízható
2012. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éves koromban jött el ez.Ne hagyd senkinek,hogy tönkretegye.
2012. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenikek :) kedves 9:17 te meg inkább foglalkozz saját magaddal.
2012. ápr. 1. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:

én kkor éreztem ilyen furát először, amikor kb 12 évesen egy srác(velem kb egykorú) a strandon a medencében átölelte a derekam. teljes finoman, kedvesen, félénken. én meg kirohantam a vízből, elmondtam anyáéknak és nem engedtek aztán arra se nézni.


nekem akkor volt ilyen fura érzésem, és nem tudtam az egészet hova tenni.

2012. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell megijedni – kezd érdekelni a másik nem, ami egy fiatal lány esetén teljesen egészséges. Élvezd, és használd ki! Ha úgy érzed, bátrabban kommunikálnál velük, akkor tedd is azt. Ne görcsölj azon, hogy te milyen akarsz és milyen nem akarsz lenni. Egyrészt a személyiségbeli változás nem mindig elhatározás kérdése, másrészt ha idáig ennyire visszafogott voltál zsigerből, akkor sosem leszel könnyűvérű típus. Nyugodtan ismerkedj, és nem muszáj arra törekedni, hogy lehetőleg csak a leendő férjeddel barátkozz. Ha lesz még néhány párkapcsolatod, tapasztaltabb leszel, sokkal árnyaltabban fogsz látni dolgokat és jobban kezelni helyzeteket, megismerni önmagad, pl. hogy mit vársz egy kapcsolattól, és ez mind ahhoz segít hozzá, hogy majd felismerd azt, aki mellett élni akarsz majd. Ettől nem leszel kalandzogatós.
2012. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!