Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem így, mi történt...

Miért érzem így, mi történt velem?

Figyelt kérdés
Néhány hete úgy érzem mintha minden megváltozott volna. Nem érzem magam jól, bármi történik. Gyakran megy át rajtam az a gondolat, hogy már mindegy, hogy a suliban hogy teljesítek, mert hamarosan meghalok. De tudom, hogy nem így van, mégis tudatalatt ez van benne. Már nagyon zavar. És azt is tudom, hogy nem vagyok elmebeteg. Teljesen kiegyensúlyozott életet élek, mint előtte, és mégis gyakran jut eszembe a halál.. Bocsi ha kicsit zavarosan fogalmaztam:S
2011. jan. 18. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van, de én is így érzek, szóval nem vagy egyedül. Hány éves vagy?
2011. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok.
2011. jan. 18. 16:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Te?
2011. jan. 18. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
15 éves lány.
2011. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:
Amikor ma a villamoson rálépett a lábamra egy dagadt tehén, hát én is úgy éreztem, hogy most mindjárt meghalok. Pedig nem vagyok elmebeteg. De komoly!
2011. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!