Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Mit csináljak?

Mi történt velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem akartam komoly kapcsolatot, féltem az elköteleződéstől, direkt vagy nem direkt de mindig olyan partnert választottam aki alkalmatlan komoly kapcsolatra, akire nem unok rá hamar. (Ugyanis ez is gyakori volt nálam) Mostani párommal nagyon jó volt minden, mindenki élte a maga kis életét és ha épp ugy volt szabadidőnk együtt voltunk. Mostanában azonban nagyon megváltoztam, nem akarom hogy nélkülem szórakozni járnon, azt akarom hogy mindig együtt legyünk, romantikus sétákra, randikra, nyaralásokra vágyom. Szerelemre és szenvedélyre nem erre a lapos "kapcsolatra" ami köztünk van.

"Párom" értetlenül áll a viselkedésem elött és mindenre azt mondja, majd mi is megyünk, vagy menjek a barátnőimmel. Nem érti meg hogy én vele szeretnék lenni. Neki pedig bőven elég ha néha-néha találkozunk. Azt érzi nyaggatom és hogy mostanába semmi nem tetszik nekem.

Mi történt velem? Mit csináljak?

Boldogtalannak és magányosnak érzem magam. Minden ami a korábbi életemben tökéletes volt és imádtam, ma már nem jó.

24/N


2011. júl. 1. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit tortent? Nagyon egyszeru a valasz: felnottel, mar nem ered be a kalandokkal. Az ember ilyen, valtozik a korral, ahogy uj szakaszba lep az elete. Persze, hogy a parod nem ert, hisz anno ot is valoszinuleg meg ugy valasztottad, hogy laza kapcsolat legyen, azota te mar masra vagysz, valoszinuleg ezt egy masik, komolyabb szemelyisegu ember mellett fogod megkapni.
2011. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, egyszerű: te már többre vágysz, komolyabbra. viszont a mostani laza kapcsolatban ezt nem fogod megtalálna e mellett a pasi mellett. ha amúgy is ilyen laza kapcsolatban vagytok akkor elkezdhetnél keresni mellette egy komolyabb kapcsolatot. kiváncsi vagyok hogy reagálna erre h mellette keresel új pasit.
2011. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Mi történt? Visszanyalt a fagylalt. Már ne haragudj, de normális érzelmű ember nem "programozza" magát arra, hogy legyen is partnere, meg ne is, ne zavarjon túl sok vizet, de azért amikor kell legyen kéznél. Egy olyan pasit választottál, aki alkalmatlan a komoly kapcsolatra, aki mellett "élhetted a kis életedet". Megkaptad. Most miért vagy meglepve, hogy nem akar ennél többet? Az embert a csalódásoktól nem az menti meg, ha eleve olyan kapcsolatokba kezd, amik semmiféle nyomot nem hagynak benne érzelmileg. Kell felszabadultan szeretni, rajongani, csalódni, szenvedni, tanulni a hibákból, és megtalálni azt, akiben megvan minden jó, és a hibái is szerethetőek. Ha ezt ki akarod kerülni, ez lesz a vége.:S
2011. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hűha 21.57 milyen bölcs vagy lol. egyetértek; elgondolkodtató válasz. ment a pipa
2011. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!