Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy hobbifüggő...

Mit lehet tenni egy hobbifüggő férfival?

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt, nem vagyunk házasok, gyerek nincs. Már a kezdet kezdetén megegyeztünk, hogy lesz egy közös számlánk, amire a rezsi, és egyéb közös kiadásokra tesszük be a pénzt. Ami meg marad, azt mindegyikünk arra költi, amire akarja. Ruhákat magunknak veszünk, van nekem is hobbim, neki is. Ez a baj forrása. Az ő hobbija a horgászat. Ez még nem lenne baj, tudtam az elején is, néha én is elmegyek vele, a halat is szeretem. Csakhogy mindig a legújabb kütyü kell neki, van már legalább 3 olyan full extrás felszerelése is, amit még nem is használt, de azért megvette, mert az volt a legújabb. Most is valami ilyet akart venni, és tőlem kért rá pénzt. Én meg mondtam neki, hogy majd vegye meg a jövő hónapban, ha már nem telik rá ebben a hónapban. Ezt úgy láttam elfogadta. Csakhogy tegnap észrevettem, hogy elvette a bankkártyámat, gondolom arról akarta megvenni, tudja a kódomat, igaz, én is tudom az övét. De nekem eszembe sem jutna arról pénzt levenni. Azért írtam, hogy akarta, mert ami az én kártyámon megmarad hónap végén, azt lekötöm, hogy kamatozzon. Ma megint ott volt a kártya a helyén. Eddig nem szóltam neki, mivel valószínűleg úgyis letagadná, hogy elvette, bizonyítani meg nem tudom, sikertelen tranzakciót nem mutat a kivonat. Úgyhogy ebből arra következtettem, hogy már az én zsebpénzemet is a halaira akarja költeni. Tudok valamit tenni? A megbeszélés nem vezetne sehova, mert úgysem adnék neki pénzt, tanuljon meg gazdálkodni, és ne akarja mindig a legújabbat. Én sem kérek tőle abból ami marad neki. De ha úgy gondoljátok, hogy rosszul tettem, hogy nem adtam neki, azt is írjátok meg nyugodtan. Vélemények?

2012. márc. 31. 14:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól számoltam nettó 240 ezer marad meg, nem? És az nem elég? Te jó ég! Vannak akik ketten havi nettó 100-max 150-ből élnek meg, de abból még lejön a rezsi is. Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni se téged, se a párod. (megsértődhetsz)
2012. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

nem értem miért kell azon lovagolnotok h mennyit költenek mire, nem a ti pénzetek!ez magánügy!a kérdés az volt h mit csináljon,mert meglopta a pasija.arra költi a pénzét amire akarja,nem a te zsebedből veszi ki!ha fáj hogy másnak több van akkor lehet menni továbbképezni magatokat,amúgy a 160-180 ezres keresete még nem kirívóan magas,mivel már egyikük sem pályakezdő.

szerintem a pasid nem tisztel téged,én elgondolkodnék h van e értelme folytatni.amúgy meg tenni kell magasról azokra akik a pénzedet számolgatják

2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
21-es. Nem sértődtem meg. És nagyon remélem, hogy neked is megvolt a napi örömöd, elvégre tudtál turkálni más zsebében. Ugyanis ennek szerintem semmi köze nem volt a kérdéshez. De így legalább neked örömet szerezhettem.
2012. ápr. 1. 15:35
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha nem tünt volna fel, nem én kérdeztem hogy mennyit kerestek. Na ezt jól benézted! XD
2012. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki kérdezte. De te nyilvánítottál véleményt. Neked szántam.
2012. ápr. 2. 09:11
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja biztos. Ez elég gyengusz magyarázat. :-D
2012. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!