Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet e jövőm egy házas,...

Lehet e jövőm egy házas, tőlem 25 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én is férjnél vagyok, de beleszerettem egy nálam 25 évvel idősebb nős férfiba!! Szerintetek lehet közös jövőnk?? El fog válni vagy csak szórakozik velem?? Volt már valaki hasonló cipőben? 24/nő
2012. márc. 7. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elfog e válni azt tőle kérdezd meg.25év nagyon sok.Most még nem,mert a rozsaszin ködtől nem látsz.De ha netán elválik és össze jöttök meg elmúlik a szerelem rá döbbensz magad is...
2012. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nagyon kicsi az esély rá, hogy miattad elhagyja a családját.

Nem ítélkezek feletted, mert ahhoz nincs jogom. De nézz magadba. Szerinted a férfinak érsz annyit, hogy elhagyja miattad a feleségét és a gyerekeit?

Ha meg is teszi, nem lesz bűntudatod? És férjed miatt?

2012. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos nem fogja elhagyni a családját, vagy ha igen akkor téged is elfog hagyni ha már nem lesz jó... az ilyen ember nem tudom kinek kellhet.

Na meg te is házas vagy, 2 házasságot így eldobni... Nem értem merre fajul ez a világ...

2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja elhagyni. A biztosat a bizonytalanért egyik férfi sem. Főleg, hogy egy felépített élete, családja van. Hanyagold ezt a kapcsolatot. Ha nem szereted a férjed válj el, de ne egy harmadik miatt, hanem magatok miatt. A férjed sem ezt érdemli (gondolom). Mellesleg édesapád lehetne, gondolkozz egy kicsit. De hogy konkrét példát is mondjak. Évekkel ezelőtt az akkor 26 éves tesóm is összejött egy nála 18 évvel idősebb hapsival, aki nem mellesleg nem a szegény réteghez tartozik. Meghülyítette nővéremet mindenféle dologgal, a szeretője lett. Nem, soha nem hagyta el a családját, a felépített életét.
2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogja felrúgni a házasságát, csak szórakozik veled. Friss pipi hús vagy. Belegondoltál abba, hogy te 34 évesen még szórakoznál, buliznál, ő meg majdnem 70 évesen már csak otthon ülne a jó meleg szobában, és olvasgatna? Arról nem is beszélve, hogy gondolom, te gyereket akarsz. Ő is akarna nagypapaként gyereket tőled?
2012. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem akar válni. Én meg harmadik nem akarok lenni!!
2012. márc. 7. 16:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy igazatok van :((
2012. márc. 7. 16:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar válni, akkor mi a kérdés?
2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

24 évesen férjnél vagy, gondolom nem sok éves házasság van mögötted, de te már beleszerettél egy másik férfiba.

Hát mondhatom szép!


Miért nem próbálsz meg boldog lenni a házasságodban, miért kell két család életét tönkretenni?



Egyébként válaszom a kérdésedre: Nem, nagy valószínűséggel nem lehet közös jövőtök. A pasasnak kapuzárási pánikja van, gondolom hízeleg neki hogy fiatal csajnak bejön. Kicsit hülyít, elszórakozgat veled, de hogy miattad nem fogja feldobni a házasságát az is biztos.

2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!