Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet e jövőm egy házas,...

Lehet e jövőm egy házas, tőlem 25 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én is férjnél vagyok, de beleszerettem egy nálam 25 évvel idősebb nős férfiba!! Szerintetek lehet közös jövőnk?? El fog válni vagy csak szórakozik velem?? Volt már valaki hasonló cipőben? 24/nő
2012. márc. 7. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt 2 szék között a padlóra fogsz esni, mert te elhagynád a férjed egy fellángolás miatt, ő viszont nem szívesen hagyná ott a családját majd 50 évesen.


Viszont ebből az jön le, hogy nem szereted a férjed, ha más után kacsingatsz.

2012. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok mint te. De nálunk 12 év a korkülönbség és alapból úgy jöttünk össze, hogy mindkettőnknek romokban a házassága. Ráadásul itt GYk-n ismertük meg egymást :) Mi válni fogunk mindenképpen, már csak a lakhatást kell bebiztosítani, az még egy kis idő.

Elvileg lehetett volna közös jövőtök, de ha nem akar válni... akkor szerintem felejtsd el! :(

24/N

2012. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem valószínű. Vagy inkább teljességgel valószínűtlen.


Egy nős férfi nemigen szokta elhagyni a feleségét, a kényelmes otthonát, gyerekit, társadalmi pozícióját stb. Kicsit uncsi neki az asszony, és fel kell dobni valami izgivel a szexet - (már megbocsáss a kíméletlen őszinteségemért) na erre kellesz te. Te pedig naívan azt hiszed, hogy el fog válni miattad és majd vele, és csakis veled fog élni? És mi lesz, ha megteszi? Szerinted egy ilyen ember melletted nem fogja ugyanezt eljátszani egy harmadik (sokadik) nővel?


Szerintem, ahelyett, hogy minden erőddel tönkre akanál tenni egy családot, és magadat is, menj el egy pszichológushoz és dolgozd szépen fel a valahai Ödipuszt: amikor soha nem jutottál el apuig, mert anyuka "elmarta" előled. Itt a gondok gyökere. Ezért kavarodsz bele eleve vesztes helyzetbe, mert a háromszögben tényleg te vagy a vesztes.


24 évesen még elég fiatal vagy ahhoz, hogy sikerüljön ezt a gondot megoldanod. Ne áltasd magad. Nagyon sok ilyen embert láttam, soha nem vált el a fickó, ugyanis aki el akar válni, az el is válik, nem csak hitegeti a harmadikat.

2012. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Upsz, most olvasom, hogy pluszban te is férjnél vagy. :(

No, akkor különönsen érvényes a tanácsom.

Ne tedd tönkre a férjedet, és a másik családot! Hogy érzed magad, hogy becsapod a férjed, hogy becsapod a másik nőt?


Igen, volt valaki hasonló cípőben: pl. egy igen kedves valahai kolis szobatársam. Mindig olyan pasikat akart összeszedni, akiknél esélye sem volt, mert csak hülyítették, de soha nem váltak el az asszonytól. Nem kell mondjam, neki is komoly apaproblémái voltak, de neki sajna eszébe sem jutott, hogy megoldja azokat. Gallyra is ment az élete, sajnos. Te ne tedd ezt!

2012. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Családos ember, ezután van még kérdés? Ráadássul: egy jó kis 70-es nem jönne be jobban? 10 év múlva mi lesz? Hol az eszed? Érzelmed látom nem sok van, belemásznál egy másik családba, úgyhogy nyugi, vegyél egy tábla csokit, estére elfelejted. Mik vannak!
2012. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!