Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném plasztikáztatni...

Szeretném plasztikáztatni magam, de a férjem azt mondta, ha megteszem, elhagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az arcomat szeretném,soha nem voltam megelégedve vele. Van rávaló,mert évek óta gyűjtögetek rá. Miért nem érti meg,hogy ez nekem fontos,ettől boldogabb lenék? Azt mondja,ő így szeret,de én nem szeretek a tükörbe nézni. Szüleim,testvéreim,anyósomék is ellenzik. Olyan egyedül érzem magam azért,mert senki még csak meg se próbál megérteni :(
2012. márc. 30. 14:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%

"Ha azonban mégis elhagyna, akkor nem kár érte, hadd menjen!"


Na ez qurvára jó egy biztatás. A kedves kérdezőnek van még 12 férje, akik közül válogathat. Észlény...

2012. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
Mint írtad, magad sem tudod hol szeretnél javítani. Közlöm veled, hogy így neki sem fognak állni a műtétnek. Nem egyszer láttam már interjút plasztikai sebészektől és egytől egyig elmesélik, hogy először alaposan kikérdezik a pácienst, hogy mit szeretne és miért szeretné. Ha nincs határozott elképzelése, lebeszélik, sok esetben pszichológushoz is küldik. Vagy te azt hitted, majd a sebész megmondja helyetted, hogy őszerinte hol kéne átszabatni?
2012. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem értem,mit nem lehet ezen érteni. A kérdező világosan leírta: külön-külön nincs magával baja,az összhatással van gond. Van ilyen. Ha elmegy egy jó szakemberhez,az látja rajta,hogy valós-e ezen meglátása,és ha úgy van,igenis tud neki segíteni úgy is,ha a kérdező nem úgy állít be hozzá,hogy -Doktor úr,nagy az orrom,csináljon kisebbet.

Én is ismerek olyat,akin szinte minden tökéletes,mégse szép és olyat is,aki krumpli és görbe orral és csálé fogakkal is szép.

A kérdésre válaszolva: plasztika ellenes vagyok,no nem azért,mintha én nem szeretnék magamon változtatni,dehogynem.Én vallásos iskolába jártam és ott azt tanították nekünk,hogy mindenki úgy jó,ahogy megteremtették. De maximálisan megértelek. Ha tudod,hogy később nem bánnád meg,ha nem lenne idegen neked az az arc,ami majd a tükörből visszanéz rád,akkor azt mondom,csináltasd meg. Nem hinném,hogy a férjed komolyan elhagyna emiatt.Talán csak így szeretne lebeszélni a műtétről,ami véleményem szerint elég kicsinyes.Meg kellene értenie,hogy te így nem vagy boldog. Az lenne a legjobb,ha ezt elmondanád neki,és együtt keresnétek fel egy JÓ szakembert. Talán meglehetne vele beszélni,hogy ne legyen annyira drasztikus a beavatkozás,hogy teljesen megváltozzon az arcod. Ha jól tudom ilyen műtétek előtt csinálnak digitálisan képet,hogy majd milyen lesz a végeredmény. Talán még a férjednek is tetszene.

Bár én is inkább pszichológust ajánlanék. Nehéz dolog ez,hiszen mint nő,én is átérzem a helyzeted. A mai világban nem könnyű kivonni magunkat a "szépségimádat" alól még akkor sem,ha tudjuk,a képeken/filmeken látott arcok nem mindig a természet miatt olyanok,amilyenek.

2012. márc. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
36%

Nem igazán olvastam végig. De nem kéne annyira szidni azt a férfit, mert nem rosszindulatúságból mondta ezt, főleg ha csak véletlen csúszott ki a száján.


Itt amiért nem akarja, az az, mert akkor szebb leszel, elkezdenek neked más férfiak udvarolni, és ő már nem is lesz elég neked, majd a végén pedig félrelépsz, vagy elhagyod.


Persze ez csak feltételezés, nem kell így történnie, de lehet te sem tudnád, milyen lennél és mire lennél képes, ha hirtelen szép lennél. :)

2012. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

csináltasd meg mindenképpen!

Szerintem a pasid azért van melletted, mert így nem csalod meg!

Ő ezt élvezi, hogy te elégedetlen vagy magaddal, önbizalomhiányod van!


csak szépülj meg nyugodtan!

Ha a párod igazán szeretne, meletted lenne, MERT AKI SZERETI A MÁSIKAT, ANNAK A MÁSIK BOLDOGSÁGA A FONTOS!


Egyrészt a pasid zsarol!!! a zsarolás meg elég undorító dolog! Szerintem csináltasd meg, mert ha a te boldogságodnak nem tud örülni a párod, akkor sajnos ő nem akar jót neked és nem áll ki melletted, azaz nem szeret igazán!


Sajnos ez az igazság, mert aki zsarol, az nem szeret...ő azt élvezi, hogy te gyenge vagy és szenvedsz!

2012. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nah látom lepontoztatok. Hát igen, az igazság mindig fáj...

De tedd azt amit a többiek mondanak, hagyd el, zsarold meg, mert biztos egy rossz, gonosz, velejéig romlott ember a férjed... (csak akkor tudnám, miért mentél hozzá feleségül)

Pedig csak talán nem ártana az ő szemszögéből is vizsgálni a dolgot, ugyanis elég egyértelmű, hogy a kapcsolatotokat félti (amit én nem zsarolásnak neveznék...), de mindegy

Neked kellene vele leülni megbeszélni, és megnyugtatni, hogy te az operáció után is az az ember maradsz, s nem fognak érdekelni más férfiak!

2012. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!