Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném plasztikáztatni...

Szeretném plasztikáztatni magam, de a férjem azt mondta, ha megteszem, elhagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az arcomat szeretném,soha nem voltam megelégedve vele. Van rávaló,mert évek óta gyűjtögetek rá. Miért nem érti meg,hogy ez nekem fontos,ettől boldogabb lenék? Azt mondja,ő így szeret,de én nem szeretek a tükörbe nézni. Szüleim,testvéreim,anyósomék is ellenzik. Olyan egyedül érzem magam azért,mert senki még csak meg se próbál megérteni :(
2012. márc. 30. 14:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
nézd én sem vagyok elégedett magammal, sőt olyannyira nem, hogy most voltam esküvői próbasminken, de még csak egy kicsit sem jöttem lázba, mert úgy érzem, hogy abszolút nem leszek szebb tőle, csak szükség van rá. egy kicsit sem tetszem magamnak. viszont nem műttetném meg magam, ezt kaptam, úgy gondolom vannak ennél fontosabb dolgok is, és ha van férjed, aki így szeret, nem lehet nagy baj az arcoddal :)
2012. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha te boldogabb lennél csak mert "jól nézel ki" (kinek mi a jól) akkor tedd meg. Érthető hogy a férjed ellenzi hisz abba szeretett bele aki most vagy, mind belsőleg mind külsőleg IS. Fél a változástól, én nem tudnék így belemenni ha ő nem szeretné, mert mi lesz ha szeret, de nem tetszem neki. Persze, jöhetnek itt a kommentek hogy ha szeret akkor azért szeret aki belül vagy, ami áll szent duma hisz mindenki nézi a külsőt. Bár tény hogy megérthetné hogy neked ez fontos. Csak hát ezt vita nélkül megfelelő felnőtt gondolkodással és mérlegeléssel kéne megbeszélni.
2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Ne plqsztikáztasd magad szerintem én is gondolkodtam rajta de mégsem pedig meglenne rá a pénz hidd el nem ér nnyit hogy a hzasságod menjen rá...
2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem írtad,hogy pontosan milyen beavatkozást szeretnél!Ha nagyon drasztikusan meg akarod változtatni az arcod,akkor megértem,hogy a férjed ellenzi a műtétet,hiszen ő a mostani arcoddal szeretett beléd és attól fél,hogy ha máshogy fogsz kinézni,nem tud majd rád úgy tekinteni mint eddig.Ha csak kisebb korrekcióról lenne szó,akkor rendben,mert ha neked ez kell a boldogsághoz,akkor csináld,viszont mérlegeld a következményeket is!Mit csinálsz akkor ha a férjed a műtát után már nem fog úgy tekinteni rád,mint eddig és esetleg tényleg elhagy?Megéri szerinted?
2012. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen volumenű változtatásról van szó? orrplasztika, vagy az egész arcod mássá akarod tenni? Érthető a férjed, ő olyannak szeretett meg, amilyen vagy, ki örülne neki, ha az ember párja egyszer csak más arc mögül nézne rá?
2012. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

A te életed, neked kell az arcoddal együtt élni nap, mint nap, ne hallgass rájuk, csak azt tedd, amit te szeretnél.

Ha évek alatt, amíg gyűjtögettél sem változott meg a véleményed, akkor bizony higgadt, józan döntés a műtét, nem csak egy átmeneti depis időszak eredménye.

Csináltatsd meg, én azt mondom!

2012. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
Ne foglalkozz azzal,hogy ki mit mond!Ha ettől jobban fogod magad érezni,csináltasd meg!Férjed részéről pedig ,nagy badarság azt mondani,hogy ezért elhagy!Ahelyett,hogy támogatna!
2012. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Én megtenném. Elég undorító ez, merthogy ha te plasztikáztatsz, és ő elhagy, mondván hogy nem ebbe a nőbe szeretett bele, azt mindenki mosolyogva helyesli, de bezzeg ha ő sörhasat eresztene és te emiatt el akarnád hagyni, mondván nem ebbe a pasiba szerettél bele, vajon kinek helyeselnének...

Más: ha netán megöregszel és ráncos lesz az arcod, akkor is elhagy? Mert ha igen, akkor inkább most tegye meg..

2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

A férjed meg nem gondolta komolyan, amit mondott, ne foglalkozz ezzel a kijelentéssel.

Ha azonban mégis elhagyna, akkor nem kár érte, hadd menjen!

2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

A férjed lehet azért nem szeretné, mert úgy gondolja, Ő nem azzal szexelne akivel eddig.

Nem annak adna puszit akinek eddig.

Nem neki mondaná el azt, hogy 'Te vagy a leggyönyörübb a világon'

Nem ad önbizalmat neked, hogy a férjed elmondja?

Nekem nagy instrupció lenne, ha elmondaná a nagy Ő, hogy szép vagyok, és szeret:)

2012. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!