Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elegem van ebből.

Mit csináljak? Elegem van ebből.

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, mist tanulok vezetni túl vagyok már kb20órán, 1,5hét mulva vizsgázom.

Az oktatónknál tanult vezetni anyám is, tesóm is, mondták h jófej, tanulja énis nála.

De mostanában nagyon megalázó ahogyan beszél velem, ma elsírtam magam, de szerintem nem látta.

Nem csinálok nagy bajokat, meg semmi, azért annyira már tudok vezetni. Csak pl. ma elengedtem a biciklist, mert nem akartam elütni és ordit velem, elhuztam a szám, és mondja h ne vágjak pofákat, mert neki ez nem tetszik.

Sose szoktam vitába szállni vele, de ez a mai már sok volt.

Mondom neki, h nem megyek előre mert nem akarom meghúzni a kocsi elejét, inkább picit hátratolatok, erre ő gúnyosan "lehet előbb kellett vna szedni a kormányt, de nembaj ugyis én fizetem a biztositot"

meg minden. ilyen gúnyosan beszél, van amikor nemis één nyomom pl a gázt, hanem ő és engem csesz le érte... meg minden. Itthon mesélem, muter megért, fater szerint én vagyok a hülye.

Nem mondom h jól vezetek, mert nem, de azért oktató hogy normális legyen, és tanitson ne orditson velem, mondom azért nagy bajokat nem csinálok, néha elöbb kuplungolok és utána fékezek ezért is ordit. az elején nem volt ilyen, pedig tényleg nem voltam undok vele.

Ma speciel 3x sirtam el magam, alig láttam az utat úgy folyt a könnyem, gyorsan letöröltem, hogy ne lássa meg.

De alig vártam már h kiszálljak a kocsiból és hazajöjjek.


2012. márc. 29. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mindenkinek kell jogosítványt szereznie... Vannak született balf.szok, ami a vezetést illeti. Elképzelhető, hogy te is ilyen vagy." --> Szerintem szó sincs erről. Hasonló helyzetben voltam én is. Állandóan sírva szálltam ki a kocsiból az óra után, és egész nap ideges voltam az óra előtt. Volta, hogy 1 hónapot kihagytam, mert egyszerűen látni sem akartam a képét. Ma is görcsbe rándul a gyomrom, amikor meglátom a kocsiját. Teljesen kikészített idegileg, volt, hogy ordított, volt, hogy ok nélkül baszogatott, volt, hogy a kezemet puszilgatta, volt, hogy a combomat fogdosta. Nem mertem szólni soha, senkinek, csak arról, hogy kiabált. Szüleimnek még arról is csak ritkán beszéltem, csak a párom tudta, de azt még ő sem, hogy olykor "megfogott itt-ott." Gyáva voltam, és utálom magam érte! Te ne légy gyáva! Ne hagyd, hogy így bánjon veled, ne ess bele az én hibámba! Ordíts Te is, ha kell, vagy válts oktatót. Ha van erőd hozzá, bírd ki ezt a másfél hetet, de akkor menj el vizsgázni! Engem oda sem engedett, kifizettem neki a díjat, kérdeztem 1 hét múlva, hogy mikor lesz a vizsga, erre ő mondta, hogy még le sem jelentett! Másfél hét múlva ha törik ha szakad menj el vizsgázni! Hidd el, ha kussol, jobban megy a vezetés is. Nekem így volt, néha akadt 10-15 perc, amikor befogta, és hibátlanul mentem. Próbálj meg erős lenni, de ami a legfontosabb, áll ki magadért. Én most 19 vagyok, 17 évesen csunáltam a jogsit, azóta sem beszéltem róla, hogy miket művelt velem. Szerintem már nem is fogok.

Sok sikert Neked! (bocs, hogy hosszú lett) 19/L

2012. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

En 23 évesen jelentkeztem be. Itt is ilyen az egyik oktato (ketten vannak). Terhes voltam amikor bejelentkeztem. Senki sem tudott rola. Vele egyszer voltam vezetni, de sírva mentem haza. Azt hittem, hogy kiszállok az autobol és otthagyom. Mondtam is a férjemnek, hogy nem megyek tobbet. Ugye a terhesség miatt erzékenyebb voltam. Tobbet nem is mentem vele. Elso korben 9-en vizsgáztunk, 6-an mentunk át a teszten, a diák az o diákja volt. Csak 1 ment át a diákok kozzul.

Probáld meg kibírni, már csak másfél hét.

2012. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
azt tennem mikor mar jogsi meg van utoljára be olvasnék neki hagy pislogjon!!!
2012. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nyugi menni fog!Ki kell bírni,márcsak 1,5 hét!

Aztán mikor aláírja a vizsgabiztos a megfelelt-et a papírodra,akkor mond meg az oktatódnak, hogy köszi a semmit te neveletlen bunkó!

2012. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igazatok van, ha meglesz a forgalmim és ki lesz töltve a papirom kiosztom
2012. márc. 29. 21:34
 16/17 Bence_ ***** válasza:

Szerintem kár ezen ennyit rágódni.

Jó neked sírni, szorongani?

Ha ilyen lenne a fodrászod elmennél máshová?

Menj mások oktatóhoz, hidd el nagyon fog örülni a pénzednek.

2012. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ugyanez volt!!! nálam is!!! az oktató egy genny alak volt...osztálytársamat meg is siratta...én jobban tudtam magam tartani..odáig jutottam h pávra kellett mennem...ötször megbuktam...na ezután váltottam oktatót...egy nagyon kedves, jófej oktatóm lett és nála elsőre átmentem!!! ugyhogy gyorsan válts!!!

23L

2012. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!