Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elegem van ebből.

Mit csináljak? Elegem van ebből.

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, mist tanulok vezetni túl vagyok már kb20órán, 1,5hét mulva vizsgázom.

Az oktatónknál tanult vezetni anyám is, tesóm is, mondták h jófej, tanulja énis nála.

De mostanában nagyon megalázó ahogyan beszél velem, ma elsírtam magam, de szerintem nem látta.

Nem csinálok nagy bajokat, meg semmi, azért annyira már tudok vezetni. Csak pl. ma elengedtem a biciklist, mert nem akartam elütni és ordit velem, elhuztam a szám, és mondja h ne vágjak pofákat, mert neki ez nem tetszik.

Sose szoktam vitába szállni vele, de ez a mai már sok volt.

Mondom neki, h nem megyek előre mert nem akarom meghúzni a kocsi elejét, inkább picit hátratolatok, erre ő gúnyosan "lehet előbb kellett vna szedni a kormányt, de nembaj ugyis én fizetem a biztositot"

meg minden. ilyen gúnyosan beszél, van amikor nemis één nyomom pl a gázt, hanem ő és engem csesz le érte... meg minden. Itthon mesélem, muter megért, fater szerint én vagyok a hülye.

Nem mondom h jól vezetek, mert nem, de azért oktató hogy normális legyen, és tanitson ne orditson velem, mondom azért nagy bajokat nem csinálok, néha elöbb kuplungolok és utána fékezek ezért is ordit. az elején nem volt ilyen, pedig tényleg nem voltam undok vele.

Ma speciel 3x sirtam el magam, alig láttam az utat úgy folyt a könnyem, gyorsan letöröltem, hogy ne lássa meg.

De alig vártam már h kiszálljak a kocsiból és hazajöjjek.


2012. márc. 29. 12:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

minden lecseszése után némán vezetek tovább, sokszor folytogat a sírás, ma is alig birtam visszatartani hogy ne kezdjek el hangosan zokogni, akármennyire is gyerekes.

Persze nem tünik nagy bajnak, meg biztos hisztisne tartotok, de mindig próbálok jól vezetni, és nagyon bántó és megalázó meg lekicsinylő hogy igy beszél velem, normálisan is megértem. És még én legyek csendben meg én legyek a toleráns, holott én belőlem él, mert énis befizettem a vizsgadíjat ahogyan más is.

2012. márc. 29. 12:27
 2/17 A kérdező kommentje:

mondja fater h biztos igaza van, mert csak ő az oktató.

nem az a bajom h igaza van hanem ahogy BESZÉL, HANGNEM ÉS HANGNEM KÖZÖTT VAN KÜLÖNBSÉG.

De mindig én maradjak csendben, néha úgy kiosztanám

2012. márc. 29. 12:30
 3/17 anonim ***** válasza:
akkor oszd ki :D
2012. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért oktató hogy tanítson és avval hogy ordít csak feszült,ideges leszel,és persze hogy esetleg többet hibázol.Próbál meg beszélni vele mielőtt elkezditek az órát,és ha nem változik válts tanárt ha van rá lehetőség.
2012. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és utána megpróbálja bénán eröltetetten elpoénkodni azt amivel megbántott (de nem mindig) régen még nevettem rajta, mostmár nem taláom viccesnek, mert ez nem segít azon hogy paraszt
2012. márc. 29. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzt leszednek így az emberről. Megbuktatják elsőre, fizess megint x tízezreket, hogy újra mehess vizsgázni. Válts tanárt, te fizetsz neki, akkor meg kapj olyan "szolgáltatást"(oktatást), amitől rendesen megtanulsz vezetni.
2012. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenkinek kell jogosítványt szereznie... Vannak született balf.szok, ami a vezetést illeti. Elképzelhető, hogy te is ilyen vagy.

Amúgy menj át másik oktatóhoz, nem vagy köteles végig 1nél lenni, pláne ha ilyen problémád van. A vezetett órák száma számít, nem az, hogy kinél történt.

2012. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Teljesen megértelek,én is ugyanebben a szituban voltam,és tanárt váltottam.
2012. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy te egy szolgáltatást vettél igénybe, a szolgáltatás lényege ez esetben az, hogy megtanít vezetni, amiért te pénzt adsz. Amennyiben az oktatási módszerek nem megfelelőek számodra, illetve a sok évtizedes oktatói pályája tapasztalatai azt súgják neki, hogy te alkalmatlan vagy sofőrnek, akkor pénzvisszafizetéssel ( akár a leadott órák arányában is) állítsátok vissza a kiinduló állapotot.

Ha genya, mondd meg neki, hogy olybá tűnik rossz élményeidet nem csupán a szüleiddel, de a Tékozló Homárral is meg szándékozod osztani.

2012. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszett az első oktatóm régen,lecseréltem.Ennyi a történet.
2012. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!