Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e jogom önmagamat választani?

Van e jogom önmagamat választani?

Figyelt kérdés
Három gyermek édesanyja vagyok(15-17-19 évesek), édesapjuktól most váltam el papíron is. Pár éve összeköltöztem gyermekeimmel együtt életem szerelmével, de mivel ő sem jött egyedül(17 éves gyermek), sok konfliktusunk volt. Kb. egy hónapja elköltöztem a volt férjemmel közös házba, ahol gyermekeim "megtalálták" a helyüket. Sajnos engem egyre jobban irritál exem közelsége, pedig nagyon segítőkész, és hiányzik a párom, aki türelemmel, szeretettel vissza vár, mert neki is üres nélkülem az élete.
2012. márc. 25. 12:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
A lány kiutált három fiút és egy anyát.Ő dönti el,hogy az apja kivel élhet és hogy kik költözhetnek oda,egy 17 éves lány diktál két felnőttnek és három gyereknek.Ez abszurd.
2012. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!