Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "piszkálják" egyes...

Miért "piszkálják" egyes emberek a másikat?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom már kezd elegem lenni hogy itt erre fele másokat piszkálnak és pont azok akiknek nem kellene.pl.:most egy nagyon jó ismerősöm bekerült a hivatalba dolgozni(közmunka által),s csinált neki egy ismerősünk műkörmöt ingyen,erre a munkatársaim elkezdték nekem őt csesztetni,persze a háta mögött.Na gondoltam akkor nekem nem lesz mert akkor én is ki leszek így beszélve.(lehet hogy így is kivagyok?)Nem hiszem el hogy mással kell foglalkozniuk,mást mindig kibeszélni.Ha valaki boldog,akkor már piszkálják.....ennyi se....fejt.Kezd elegem lenni hogy csak azt hallgatom hogy ez ilyen ez olyan.
2012. márc. 24. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"én nemegyszer hallottam meg, mikor rólam pusmogtak és nem vettek észre. szinte már kéjes élvezettel leplezem le őket :D akkorákat szoktak égni mikor hebegve-habogva mondják hogy ők nem is rólam beszéltek, vagy nem mondtak semmi rosszat.

mikor közlöm velük szóról-szóra, miket hallottam és ne hazudjanak a szemembe, sz*rrá semmisítem őket -"


Egy kolléganőm is ezt a taktikát választotta. Ráfaragott, a szemébe is megmondtam, hogy bazinagy segge van, fogyóznia kellene. Jobban égett, mintha hagyta volna az egészet...


Én is kibeszélek másokat, ahogy az emberek 99%-a. Viszont szemtől szembe is megmondom. :)

2012. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

utolsó: nálam ez nem működne, többnyire pont azok jártatják a szájukat, akik nem ütik meg sem külsőben, sem tanulásban, sem viselkedésben azt a szintet, amit én képviselek.

nekem pl. nincs mit szégyellnem az alakomon, többnyire ezek a kedves lánykák azért gonoszkodnak mert őrülten féltik tőlem a pasijaikat - mondjuk teljesen feleslegesen, mert van barátom és az övék legkevésbé sem érdekel, hiába tetszem nekik.

tehát mindenkinél ez nem működik :D nekem pl. szép kis feszes popsim van :D

2012. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jóvanna, csak egy példa volt :D
2012. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!