Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tartják be az...

Miért nem tartják be az emberek az ígéreteiket? Egyre többször szembesülök vele, és már alig van olyan, akit meg merek kérni bármi.

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem lehet válaszolni, egyszerű ne kérj senkitől semmit!
2012. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve rossz hozzáállás, hogy ígéretet akarsz másoktól kicsikarni...
2012. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem kicsikarni szokta az ember, nekem is össze-vissza ígérget mindenki mindent, holott nem is kérem, aztán meg persze el van felejtve minden. Elég rosszul tud esni, sajnos mást nem tudsz tenni, mint tényleg nem bízol meg a link emberekben és nem vársz tőlük soha semmit.
2012. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Majd megtanulod, nem mindegy ki ígér és az sem mindegy, mit ígérnek meg.Az emberek nagy része a kötelező dolgokat sem tartja be, miért pont egy laza ígéretnek lenne súlya?
2012. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező! Mert egyre több g*néj és sz*ralak van a világban. Sajnos a magyar már csak ilyen, ott csapja be a másikat, ahol csak tudja. Tisztelet a kivételnek, de abból meg olyan kevés van, h szinte nincs is.


Javaslom ne bízz senkiben, ne várj el senkitől nagyobb dolgokat, kevesebb csalódás ér talán így. Tudod...magad uram, ha szolgád nincs.

2012. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez.Nekem is folyton megígér mindenki mindent,de vagy elfelejtik,vagy nem tartják be és ez főleg a számomra fontos dolgoknál idegesítő.Amikor felajánlanak nekem valamit,én várok,várok és sehol semmi,mert elfelejtik,nem érdekli őket.Rohadtul fel tud húzni.Akkor minek ígéri meg?Én nem is várok már senkitől alapból semmit,kretének az emberek.
2012. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt is jó lenne tudni, hogy milyen ígéretekről beszélünk. Megfoghatóról vagy megfoghatatlanról.

Tehát valaki megígérte, hogy kölcsönad egy cd-t, és elfelejtette, vagy sírig tartó szerelmet ígért, és megcsalt.

2012. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!