Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "piszkálják" egyes...

Miért "piszkálják" egyes emberek a másikat?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom már kezd elegem lenni hogy itt erre fele másokat piszkálnak és pont azok akiknek nem kellene.pl.:most egy nagyon jó ismerősöm bekerült a hivatalba dolgozni(közmunka által),s csinált neki egy ismerősünk műkörmöt ingyen,erre a munkatársaim elkezdték nekem őt csesztetni,persze a háta mögött.Na gondoltam akkor nekem nem lesz mert akkor én is ki leszek így beszélve.(lehet hogy így is kivagyok?)Nem hiszem el hogy mással kell foglalkozniuk,mást mindig kibeszélni.Ha valaki boldog,akkor már piszkálják.....ennyi se....fejt.Kezd elegem lenni hogy csak azt hallgatom hogy ez ilyen ez olyan.
2012. márc. 24. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Üdv a való világban :)

Erről szólnak a közösségek. Kibeszélés már az oviban, aztán az általánosban, majd a gimiben, a fősulin. A munkahely sem különb. Sőt, még az öregek otthonában is mindenki a másikon puffog a háta mögött. Sajnálatos, de ez van. Ilyen az emberi természet.

2012. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
MERT JÓL ESIK XD
2012. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mások háta mögötti férgelődés a kisemberek kedvenc foglalatossága. Ezért maradnak ők kisemberek.
2012. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél füldugót, és ne hallgasd, nem kötelező!
2012. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak a kisembereké. 50 emberből 40 van felháborodva a kibeszélésen, de 49 csinálja........csak mindenki számára az a nem mindegy, KIT BESZÉLNEK KI. Ugyanis, ha a barátodat vagy téged beszélnek ki, azt dühítőnek és gáznak tartod.

Ha közömbös embert, akkor vagy dühít, vagy nem, ám az ellenségét vagy általa utált embert MINDENKI szívesen gyaláz a háta mögött BÁRMIÉRT, ami neki nem tetszik az illetőben. EZ lehet az, hogy van rajta sapka, vagy az, hogy épp nincs. Ha valakit nem bírsz, azon állandóan keresel fogást, és ki is beszéled. Ilyen az ember.

Aki nem, az angyal.

De angyalok nem léteznek.

2012. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok angyal, de én is mindig falramásztam a munkahelyen a kibeszélőktől, egy idő után megtanultam úgy belefeledkezni a munkába, hogy nem hallottam mit beszélnek. Szerintem ez természet dolga és aki ezt csinálja, ott valami hibádzik, vagy valami hiányzik. :-))
2012. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azok csinálják többnyire akiknek annyira unalmas az életük, vagy annyira sz*rnak tartják hogy folyton másokkal foglalkoznak, az irigység, a pletyka élteti őket.

ezek az emberek a "selejt"-ek, nem azok akiket kibeszélnek, mert ők a munkájukkal, szerelmükkel stb. törődnek.

én nemegyszer hallottam meg, mikor rólam pusmogtak és nem vettek észre. szinte már kéjes élvezettel leplezem le őket :D akkorákat szoktak égni mikor hebegve-habogva mondják hogy ők nem is rólam beszéltek, vagy nem mondtak semmi rosszat.

mikor közlöm velük szóról-szóra, miket hallottam és ne hazudjanak a szemembe, sz*rrá semmisítem őket - ami nem nehéz, merthogy azok. nem ez a "normális", hogy kibeszélünk mindenkit, főleg olyat, aki nem tett ellenünk semmi rosszat.

én jóideje füldugóval szoktam szinte mindenhol lenni hogy ne halljam őket. akkor buknak le, mikor észrevétlenül direkt lehalkítom a zenét de ők azt hiszik, nem hallok semmit.

vagy mikor előtte harsogva kibeszéltek másokat, de váratlanul becsukják az ajtót, és halkra váltanak...

az ilyen emberek azért vannak hogy nevessünk rajtuk, felháborodni nem szabad :D hisz olyan kicsinyesek, annyira esendőek... csak irigykednek azokon akiknek szebb az életük és értékesebb dolgok töltik ki a mindennapjaikat.

nem szabad elfelejteni, hogy akiről beszélnek, az többnyire nagyon jó valamiben ;) vagy szimplán csak mer önmaga lenni, nem egy birka a nyájban, és ezáltal szabad, ellentétben a pletyibabákkal. :D

2012. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De én nem hiszem el, hogy mondjuk az itt válaszolók 99%-a nem beszélt még ki senkit valami miatt. Álszentség.
2012. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az emberek életük folyamán megszámlálhatatlanszor beszélnek ki másokat, csak épp aki az ellenségét vagy egy számára nem szimpatikus emebrt beszélki, azt valahogy nem tartja számon, mert azt természetesnek veszi..............NINCS ember a világon, aki SOSEM csinál ilyet. Csak épp nem tűnik fel.

Van aki ezt belátja, és van aki meg letagadja tíz körömmel, ennyi.

2012. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó, de valakit ez a férgelődés éltet, hogy megtudjon másról dolgokat, azt megbeszélje a harmadikkal, terjessze a baromságot, kavarja a fost. Ráadásul ahogy kiment valaki a szobából már mondja is a magáét. Nem vagyok szent de azért ennyire nem érdekel a másik pénzügyi helyzete, nemi élete, testsúlya, magánélete, hogy ezen szörnyülködjek egész nap.
2012. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!