Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl korán "repülünk...

Tényleg túl korán "repülünk ki a családi fészekből"?

Figyelt kérdés

Már pár hete szó van róla, ha végzek a sulimmal(most júniusban) akkor albérletbe mennék a párommal.Én 22 éves vagyok, ő 23, mindketten már 1 éve dolgozunk, 2 éve vagyunk együtt. Bátyám már 19 évesen elköltözött otthonról, pedig nem voltak családi gondok, viszályok, minden oké volt. Anyummal tegnap este beszélgettünk és elmondta, h kicsit furcsa neki, h mi ilyen gyorsan elköltözünk otthonról és rosszul esik neki, mert manapság a fiatalok 25-26 éves korukig a szülőkkel maradnak. És hogy nekem is milyen jó lenne ha még 1-2 évig otthon maradnék, mert akkor a fizetésemből többet tudnék félrerakni és h a többi fiatal is így csinálja. Meg jött azzal, h mi tesómmal biztos csak menekülünk tőlük vmiért, h ilyen korán elköltözünk. De ez is butaság, mert tesóm minden hétvégén meglátogatja őket, én is ezt tenném, ez nem menekülés.


Na most akkor tényleg túl korai 20-22 évesen elköltözni otthonról? Vagy csak anyu nem akar elengedni vmiért. Bár ha bátyámat elengedték anno, nem értem h nálam miért csinálja ezt.

22/L


2012. márc. 24. 08:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most látom, elírtam, bocsi: *"nem feltétlen tudnak"
2012. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!