Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan távolságtartó...

Miért olyan távolságtartó velem még ennyi idő után is?

Figyelt kérdés
már két éve ismerjük egymást de még sokszor, sőt többnyire távolságtartó velem a barátom. nem bújik mellém pl. ha elmegyünk valahova de akár otthon is. rájöttem hogy ilyen típus is de engem zavar hogy ha nem vagyunk az ágyban szinte 0. a fizikai kontakt. lehet nekem kellene kezdeményezni de én sem teszem. miért lehet ilyen? azt nem hiszem h szégyellne mert ha ketten vagyunk sem jobb a helyzet. én 24 ő 40
2012. márc. 23. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

> lehet nekem kellene kezdeményezni de én sem teszem.

Miért nem?

2012. márc. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert úgy gondolom ő a férfi és neki kéne megtenni
2012. márc. 23. 08:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod ölelni tedd meg,nem kell rá várnod.Aztán meglátod ő kezdeményez e ,ha nem, igy jártál.
2012. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen jégcsap pasi. Neki így kényelmes és nem sok esély van arra hogy változzon.

Inkább neked kéne azon elgondolkodni, hogy ez a jelenlegi állapot neked megfelel-e, eltudod-e őt így fogadni, tudsz- e e felett szemet hunyni?

És ennek tudatában eldönteni, hogy valóban érdemes a fiatal életedet egy ilyen közönyös palira rápazarolni vagy pedig adsz esélyt másoknak arra, hogy hogy az ellenkezőjét bebizonyíthassák?!

2012. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van. Nekem mindkettővel volt dolgom.


1. azért ilyen, mert ilyen alaptermészetű. Ezen nem lehet változtatni. Ott kell hagyni.


2. azért viselkedik így, mert nem tervez veled komolyan hosszú távra. Férfiak ettől is lehetnek ridegek. De ebben az esetben szintén ott kell hagyni.


más lehetőség nincs. Felesleges kezdeményezni, mert nem akarja a közelséget. Amit egy férfi akar, azt meg is teszi. Amit nem tesz meg azt nem akarja. Ennyi Sajnálom.


33/N

2012. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
persze nem tervezünk semmi komolyat a jövőre nézve de akkor is ez a ridegség zavaró. más téren figyelmesebb
2012. márc. 23. 09:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem tetszett az őszinte,szókimondó válaszom és kitöröltetted a moderátor bácsival ???!!
2012. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért mert 40 éves.
2012. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem töröltettem ki semmit. köszi a válaszod amúgy ez is egy nézőpont
2012. márc. 23. 09:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is hasonló a korbeli felállás, és a párom sem az,aki ölelget mindenki előtt vagy rajtam lóg. Nagyon sokáig nehéz volt elfogadni, de mostanra beláttam, a magánéletünk a miénk, én is megbotránkozom egy pláza közepén enyelgő párt látva például,mert annak ott nincs helye. Egyébként a távolságtartás milyen mértékű? Vezetés közben mindig fogja a kezem vagy a lábam, közben ad kézcsókot, egy mozgólépcsőn megpuszil, bár a kezemet önszántából nem mindig fogja meg. Nálatok ez milyen? Egyébként ezen szerintem ne aggódj, változhat :)

2012. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!