Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnomet kiskorában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnomet kiskorában megeroszakolták. Emiatt távolságtartó velem szemben. Hogyan segíthetek neki hogy kozben jól menjen a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ez nagyon komoly téma...hasonló tapasztalatú nok segítségét kérném akik rendes kapcsolatban vannak és tudják mit érezhet az ilyen személy. Elore is koszonom
2009. ápr. 9. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mutasd h erős vagy, melletted biztonságban van, és szeresd.
2009. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem voltam ilyen helyzetben, de azt tudom neked tanácsolni, h legyél nagyon türelmes a barátnőddel! Biztos még nem dolgozta fel teljesen a történteket. Nem tudom h az ilyen nő, képes-e egyáltalán normális kapcsolatra az életben, egy lánynak az első élmény a legmeghatározóbb! Legyél türelmes vele, és majd kialakul! Sok sikert!
2009. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem sem tortent hasonlo Halistennek:)

De azt tanacsolom neked hogy sokat mondd neki hogy nagyon szereted es annyit varsz ra amennyit eppen csak o akar,es semit nem eroltetsz.Te megerted ot es a helyzetet,a multjan valtoztatni nem tudsz de nagyon kitarto legyel.Ha igazan szerelmes vagy bele akkor annyit varj ammenyit csak akar,ereztesd vele hogy imadod mindent megtegyel erte,es soha ne csald meg.Sok sikert!En szurkolok nektek!Kerlek majd ird meg hogy akkor megis mi let....koszi

2009. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sokat mondom neki hogy szeretem és éreztetem vele hogy szeretem. szegénynek nagyon rossz lehet ezzel élni. én annyit várok amennyit csak akar. hisz szerelem arról szól hogy ottlegyunk egymásért jóban-rosszban.

még várom segítokész emberek tanácsait...bárki aki hasznos tanáccsal rendelkezik

2009. ápr. 9. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

sok-sok türelem. Akkor is, ha pl. hirtelen ellök magától, vagy azt akarja, hogy abbahagyd. És ne hibáztasd ezért, mert csak a rossz emlékek jönnek elő. Lehet, hogy az önbizalmával is komoly gondok vannak, úgyhogy dicsérd sokat, és mindig legyél mellette.


Elfelejteni sajnos sosem fogja, de ha látja, hogy te nem élsz vissza a bizalmával, és sosem tennél vele olyant, amit ő nem akar, akkor rendbe fog jönni. És javasolnám még a pszichológust is, egy jó szakember sokat tud segíteni. Engem "csak" zaklattak szexuálisan kiskoromban (egyszer), és azóta sem beszéltem róla senkinek.

2009. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt már a kérdés - szerintem olvasd el.


Nagyon sok türelemmel és szeretettel lehet segíteni a dolgon. Az én barátnőmet is zaklatták (szerencsére ennyire nem) - és ő is nehezen tette túl magát rajta.

2009. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rengeteg eggyutt toltott ido es torodes!!

ahhoz hogy kozeledjen hozzad esetleg sexualis eletet eljetek meg kell hogy bizzon benned hopgy lassa hogy szamit neked es szereted!!

mas nincs ra..

esetleg pszihologus annal is feloldodik es talan segithet az erzesein o is :)

pusz

2009. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!