Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pest melyik részén laktok?...

Pest melyik részén laktok? Szeretitek a környéketeket?

Figyelt kérdés
Hamarosan felköltözöm egy kis városból a Nagyvárosba. Mindenki nagyon félt hogy 20 évesen egyedül felköltözöm. Érdekelne hogy ki milyennek látja, aki már ott lakik jó ideje.
2012. márc. 15. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
XVI ker nagyon jó,nyugodt,én szeretem:)Zuglóban nem laktam,bár nem rossz környék az sem:)
2012. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is a XVI-ra szavazok :D
2012. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
XVI.kerülwt(Rákosszentmihály).Imádom.Nyugig,biztonságos.Bp.-i vagyok,a gyerekkoromat is a XVI.kerületben(Mátyásföldön) tölöttem,csak pár utcával arrébb.Ideális gyerekeseknek.2 gyerekes+11hkm
2012. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10/13-as vagyok:

sashalmiként üdvözlöm az itt megjelent:-)) összes földimet!


Kedves Kérdező! Ha tanulni/dolgozni költözöl Budapestre, nyugodtan fontolóra veheted, hogy ide települsz "hozzánk", a XVI. kerületbe. Több településrészből (Mátyásföld, Sashalom, Rákosszentmihály, Cinkota, Nagyicce) álló kertvárosunk, ahogy a válaszok alapján láthatod, kellemes, kulturált, biztonságos: mindent megtalálsz benne, amire igényed van, ha nincs kedved éppen a Belvárosba menni. A közlekedés - autóbuszokkal, HÉV-el - kifejezetten jó. Bérelhető társasházi lakást (vagy lakrészt) mondjuk a Centenáriumi, a Jókai utcai, Lándzsa utcai, Egyenes utcai lakótelepen biztosan talál, aki keresi - de körülnézhetsz az Erzsébet-ligetben is, ahol helyben a színház, kiállítóterem, orvosi rendelő - ami csak kell. Aki pedig félt, megnyugtathatod: 20 éves vagy, felnőtt, fiatal ember (lány vagy fiú, teljesen mindegy). Itt nálunk biztonságban lennél.

2012. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elütöttem: a 10/14-es voltam.
2012. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom a XVI,kerülethez.Én Mátyásföldön a repülőtérnél lakom.Nyugis,kedves környék.

Meglepődve olvastam annak az írónak a történetét aki Kőbányáról írt.Ott nőttem fel.Ott éltem át a gyerekkoromat,tinédzser koromat.Kőbányán egész pontosan a Kőrösi Csoma lakótelepen laktam.Akkor nagyon jó volt ott lakni,imádtam ott élni.Amikor én gyerek voltam,akkor indultak a Zalka Máté téren lévő lakások építkezése.Jó környék volt.Igaz 20 éve nem lakom már ott,és nem is jártam a környékére,de szomorú olvasni,hogy a hely ahol életem felét leéltem ennyire leépült..

40/N

2012. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os!

Én vagyok az aki Kőbányáról írt.

Mi is azon a környéken laktunk, Kápolna utcában, Kőrösi Csoma sétányra jártam bevásárolni.

Én el tudom képzelni, hogy nagyon is jó környék volt, a szomszéd néni sokat mesélt nekem, hogy mennyire szeretett ott lakni. Míg ott éltünk én mentem le neki vásárolni, mert mikor legutóbb ( kb 3 éve) lement akkor letépték a nyakából a láncát. Ilyet én is láttam a gangról.

Nagyon kár érte...

2012. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A 13. vagyok.Kedves 10. válaszoló(és a többi XVI.kerületi földi).Neked/Nektek is ÜDV!Örülök,hogy mindenki szeret itt lakni.
2012. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!