Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott a párom lánya. Mit...

Meglopott a párom lánya. Mit csináljak: szóljak a páromnak vagy ne?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy 9 éves kislánya. Tegnap itt aludt, reggel én kísértem el az iskoláig. Bementem a boltba, akkor vettem észre, hogy eltűnt egy ezres. (Volt egy 10ezresem és egy 2 ezresem, meg talán 300 ft-nyi apró)

Tudom, hogy este még megvolt, látta is a kislány, amint beteszem a pénztárcámba. A szobája melletti falon vannak a kabátok és a táskám, szóval volt rá alkalma és lehetősége.

Nem nagy összeg, de azért mégse hagyhatom szó nélkül. Vagy ne szóljak a páromnak?


2012. márc. 13. 14:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%
Lapatlanul= alaptalanul
2012. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Én talán előbb várnék, hogy még egyszer előfordul-e.
2012. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

En elöször megkerdeznem a paromat, hogy vett-e ki penzt a tarcambol.

Utana a parommal tuti megbeszelnem a helyzetet, ö sem akar szerintem egy szarka gyereket felnevelni. Es amugy is jo, ha nem teged feszit csak belülröl a dolog, ketten hamarabb talalhattok ra megoldast. Mindenesetre ne sarozd a kislanyt, csak finoman talald a gyanudat a ferjednek.


Amugy meg attol, hogy kicsi, lehet, hogy olyasmiket hall otthon, hogy majd kapsz penzt apadektol, nekik van böven, igy hat a gyermeki logika es a masik oldal joindulata összehozhatta ezt a manövert. Es igazad van, nem az összegen van a hangsuly, hanem a törtenesen.

2012. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Szegény férfi, milyen gyerek ez, előbb veszi el az ezrest, és nem a tízszeresét. :D
2012. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
egyenlőre ne csinálj semmit! egyszer engem is megvádoltak anyámék, hogy elemeltem egy 10ezrest, aztán nem győztek bocsánatot kérni, mikor megtalálták.... nem mondom szarul esett. simán lehet hogy csak nem ugrik be mire költötted. ha az eset megismétlődik, akkor az már nem lehet véletlen, akkor szólj.
2012. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Törtent-e mar valami fejlemeny azota? Ha van kedved, megirhatnad, erdekelne.
2012. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Jha, írthatnál, hogy mi lett!
2012. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Megemlítettem a páromnak, hogy a pénztárcámból hiányzik egy ezres, nem látta-e véletlenül.

Azt mondta ő nem vette ki, hiszen van neki saját pénztárcája, de megkérdezi a lányát.

Beszélt az exével, aki megnézte a lány kabátzsebét és talált benne 870 ft-t meg egy blokkot ami 130 ft-ról szólt.

Kérdezte az ex, hogy mi adtunk a gyereknek pénzt vagy máshonnan szerezte? A párom annyit mondott,hogy biztosan kirántottam, a kislány meg megtalálta és elrakta, mert nem tudhatta, hogy az enyém.

2012. márc. 16. 12:12
 19/22 anonim ***** válasza:
A lakásban rántottad ki valahol és a kislány meg szó nélkül elteszi? Az klassz... Most komolyan ennyiben hagyjétok? =/
2012. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem rántottam ki sehol. Biztos, hogy a kislány vette ki. De megbeszéltük a párommal, hogynem csinálunk ebből cirkuszt.
2012. márc. 16. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!