Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott a párom lánya. Mit...

Meglopott a párom lánya. Mit csináljak: szóljak a páromnak vagy ne?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy 9 éves kislánya. Tegnap itt aludt, reggel én kísértem el az iskoláig. Bementem a boltba, akkor vettem észre, hogy eltűnt egy ezres. (Volt egy 10ezresem és egy 2 ezresem, meg talán 300 ft-nyi apró)

Tudom, hogy este még megvolt, látta is a kislány, amint beteszem a pénztárcámba. A szobája melletti falon vannak a kabátok és a táskám, szóval volt rá alkalma és lehetősége.

Nem nagy összeg, de azért mégse hagyhatom szó nélkül. Vagy ne szóljak a páromnak?


2012. márc. 13. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Biztos vagy benne, hogy nem tetted máshová? Jól gondold meg, mert ha ártatlanul vádolod, nagyon rosszul jössz a dologból. És a gyereknek sem esne jól. Szüleimmel is előfordult, hogy rajtunk kerestek vmi pénzt (sosem adtunk okot a gyanúra!), aztán a végén ki is derült, hogy ők szórták el valahova.
2012. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet,hogy a párodnak kellett reggel gyorsan apró,amikor elment, és ezért ő vette ki?

Ha nem ,akkor szólj neki. Ne rögtön vádold a gyereket, csak közöld vele, hogy ez van, és kérdezz rá, hogy nem lehet-e, hogy a kislány vette ki.

2012. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Előbb még egyszer ellenőrizd le. Tegyél csapdapénzt, írd fel a számát. Ha eltűnik, előbb a kislánnyal beszéld meg.
2012. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem szólj neki. De egyébként nem értem. Ha volt egy 10 ezresed és egy 2 ezresed akkor hogy vett el 1000-et?!
2012. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Én elbeszélgetnék előbb a kislánnyal a helyedben. nem lecseszni, hanem hogy miért tette, miért nem kért. Te sem veszed el szó nélkül a dolgait. Ha nem mondja meg mire költötte vagy miért kellett neki, irány az apja.
2012. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
4.: 2 db ezres csak furán van megfogalmazva... Kicsit gondolkodj.
2012. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Először kérdezd meg a párodat, hogy ő vette-e el?


Ha a gyerek vette el, le fog bukni, ha hazaállít pl. 2 új körömlakkal...


:/



28/n

2012. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat, úgy értettem hogy azon az ezresen kivül ami elűnt, volt még egy db 10.000 és egy db 2000 ft-s papírpénzem.

Már 1 órája azt keresem, de emlékszem hogy beraktam a pénztárcámba.

2012. márc. 13. 15:03
 9/22 A kérdező kommentje:
Az anyjánál van a kislány, az anyja nyilván nem fog kutakodni. Ha megkérdezem, úgyis letagadná, hiszen az ő lánya egy szent. :)
2012. márc. 13. 15:04
 10/22 anonim ***** válasza:
2%

Csak akkor jelentheted ki hogy "meglopott a párod lánya" ha te magad a saját szemeddel láttad, bizonyíthatóan ő volt.


Csak így nem vádolhatsz meg egy gyereket.

Különben is miért tenne ilyet egy 9 éves kislány?

Nekem 11 éves a lányom, tudom nagyon jól milyen ez a korosztály.

Eszébe nem jutna belenyúlni a pénztárcámba, nemhogy egy idegenébe!!!!!!!


Mi van akkor ha a párod vette ki?


Egyébként nyugodtan szólhatsz a párodnak, de tudd ha lapatalanul vádolod meg és ártatlan a kislány, akkor egy életre leírtad magad előttük.

2012. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!