Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg titkolózok, ha nem...

Tényleg titkolózok, ha nem adom meg a facebook jelszavam a páromnak?

Figyelt kérdés

Én voltam a hülye, mert miután összejöttünk, beleegyeztem hogy rálátásunk legyen egymás fb fiókjára.

Miután letörölt több embert, és bunkóságokat írkált a nevemben, rájöttem hogy rossz ötlet volt.

Megváltoztattam a jelszavam, hogy ne tudjon belépni. Most megy a hiszti, hogy flörtölök a háta mögött.


2012. márc. 12. 15:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A párod "beteg". Keress valakit akiben megbízhatsz, és aki megbízik benned.
2012. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekes.
2012. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod 15-17 éves akkor még ok. De egyébként nem komplett.


Az én barátom még neptun-kódom sem kérte el soha.

2012. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy változtassa meg ő is a jelszavát és ennyi. Azt mondta neki nincs titkolnivalója.
2012. márc. 12. 15:28
 5/26 A kérdező kommentje:
30 éves felnőtt férfi. :-)
2012. márc. 12. 15:28
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ez gáz. :S Mert az még oké is lenne, ha MINDKÉT fél úgy gondja, tudhatják egymás jelszavát, de nálatok eleve ő találta ki, gondolom. És akkor még vissza is él vele... :S Ez röhej!

Párommal mi tudjuk egymásét, de soha nem lépünk be a másik profiljába.

Szerintem a pároddal alapból súlyos gondok vannak, ha ennyire nem bízik benned és a nevedben bunkóskodik másokkal...

2012. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Eleinte nem zavart, hogy belép. De mikor kioszt és töröl olyan embereket akikkel naponta találkozok, ők meg kérdőre vonnak...
2012. márc. 12. 15:31
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy beteg állat.Pszichiátriai eset.
2012. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miket írogat a nevedben? És kiknek ír, férfi ismerősöknek?
2012. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Az odáig rendben van hogy tudni egymás jelszavát,mi is tudjuk.

A belépkedéssel sincs semmi bajom,bár nem tudom milyen gyakran nézi párom az enyém,nem is érdekel,nem lát semmi olyat amit ne tudna.

De a letörölget,irogat,na az amit nem tűrnék.

(szokott irni,de csak közös ismerősnek,amikor lusta átlépni a sajátjára,jó az enyém is alapon,de első mondat h nem én avgyok hanem ő,ez megszokott)

2012. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!