Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg titkolózok, ha nem...

Tényleg titkolózok, ha nem adom meg a facebook jelszavam a páromnak?

Figyelt kérdés

Én voltam a hülye, mert miután összejöttünk, beleegyeztem hogy rálátásunk legyen egymás fb fiókjára.

Miután letörölt több embert, és bunkóságokat írkált a nevemben, rájöttem hogy rossz ötlet volt.

Megváltoztattam a jelszavam, hogy ne tudjon belépni. Most megy a hiszti, hogy flörtölök a háta mögött.


2012. márc. 12. 15:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hűű, ez durva! "Picike" problémája van a párod önértékelésének. Nem mondatnám normálisnak, amit csinál.
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Probléma nélkül megadnám a páromnak a jelszavam (nincs párom, ezért nincs kinek megadni :D), hogy ez által is láthassa, nincs titkolni valóm előtte. De azt nem nézném jó szemmel, hogy embereket töröl le a profilomról, meg másoknak írkál a nevemben, enyhén szólva furcsának találnám :S
2012. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a jelszavadat kell lecserélni, hanem a párodat is!

Én tudom a párom jelszavát, de eszemben sincs belépni egyik fiókjába sem! Megbízok benne annyira, hogy ne tegyem.

2012. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg és okot sem adtam a bizalmatlanságra.
2012. márc. 13. 08:06
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem az előző pasim művelt hasonló dolgokat. De azért annyira nem akadt ki, ha nem adtam meg neki jelszavakat, max. 1-1 rossz megjegyzése volt.. De kb. leszartam :D azért had legyen már tényleg magánéletem és soha nem csaltam meg! Mondjuk lehetőségem se lett volna,mert:

Nálunk inkább olyan problémák voltak.. éjjel-nappal a nyakamon volt, nekem konkrétan megszabta, hogy mikor mehetek a családomhoz (nála "kellett" laknom), lelki terrorban voltam. És amikor a családomhoz mentem, akkor is jött velem..még anyumra is féltékeny volt, hogy ő velem lehet, amikor ő meg nem.. Pfff.. Minden percemről be kellett számolnom, telóznom, hogy minden rendben van-e (1 óra alatt nagy baj történhet mondjuk..) ha elmentem mégis egyedül a szüleimhez, akkor totál kiborult, hisztizett és sírt.. tiszta szánalom.. De mondjuk érdekes, hogy szakítottam vele: majd' meg akart halni, totál ki volt borulva és 1 hét múlva meg talált másik csajt :D szóval ennyire volt oda értem :P :D


Szerencsére le tudtam lépni még az előtt, hogy tönkre mentem volna idegileg..pedig már nagyon ki voltam készülve. De életem legjobb döntése volt, hogy leléptem, mert megtaláltam a szerelmemet, imádjuk egymást és nagyon-nagyon boldog vagyok!!! :))

23/L

2012. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

de mi az hogy letöröl? 30 éves? hát bekéne csukni és eldobni a kulcsot.

nekem van egy lányismerősőm nálam 3-4 évvel fiatalabb, (18-19 éves) ő nekem kiadta a jelszavát, mert otthon nála nincs jó net, és teloban kérdi hogy irt e neki valaki, mégse élek vissza vele, meg nekem nem hiányozna hogy a hátterével jöjjön :D

2012. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!