Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg titkolózok, ha nem...

Tényleg titkolózok, ha nem adom meg a facebook jelszavam a páromnak?

Figyelt kérdés

Én voltam a hülye, mert miután összejöttünk, beleegyeztem hogy rálátásunk legyen egymás fb fiókjára.

Miután letörölt több embert, és bunkóságokat írkált a nevemben, rájöttem hogy rossz ötlet volt.

Megváltoztattam a jelszavam, hogy ne tudjon belépni. Most megy a hiszti, hogy flörtölök a háta mögött.


2012. márc. 12. 15:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben lelépnék olyan gyorsan amilyen gyorsan csak lehet,ez a pasi nem szeretni hanem birtokolni akar téged.ilyen kis dolgokkal kezdődik aztán azt veszed észre h nem mehetsz sehova mert biztos pasizni mész.attól h 30 éves még lehet gyerekes.az én pasim is pont ilyen volt,a végén már azt is meg akarta szabni h a családommal mikor találkozhatom!lépj amíg nem késő
2012. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi is tudjuk a párommal egymás jelszavát mindenhová. De az egyikünknek sem jutna eszébe hogy a másik fiókjáról bárkinek is írjon, meg törölgessen. Ha nem tetszik valami a másiknak akkor mondja el, ne szervezkedjen helyette. Én nem tűrném, hogy a párom hülyét csináljon belőlem. Ezt beszéljétek meg, vagy döntsd el, hogy normális e ő egyáltalán és mit akarsz még tőle.
2012. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem 30 éves férfi már bocs, hanem egy 30 éves idióta gyerek...
2012. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy 30 éves, de a "felnőtt" kijelentéssel én vitatkoznék.

Én annyira gyűlölöm az ilyet!

Ha nem adod meg a jelszavadat, akkor már azonnal azzal szívja a véredet, hogy titkolnivalód van. Az exem volt ilyen.

Nem, nem volt semmi takargatnivalóm, de ettől függetlenül miért is kellene minden privát dolgot kiadnom neki???

Attól, hogy kapcsolatban él az ember, attól még lehet privát szférája, amibe SENKI nem mászik bele! És ez nem egyenlő azzal, hogy ott piszkos dolgok folynak!

Engem ne ellenőrizgessen senki, még a párom sem! ha nem bízik bennem, az az ő baja.

A mostani párommal szerencsére nincs ilyen bajom. Ha épp a leveleit olvassa, még a szobából is kimegyek. Mi közöm van nekem ahhoz, hogy a barátnőjével miket csevegnek? Nem is vagyok rá kíváncsi! De ez viszont is megvan. Ő sem áll a hátam mögé, ha a leveleimet nézem. És eszünk ágában sincs nyomozgatni, kotorászni egymás privát cuccai között!

A párod gyerek. lehet, hogy inkább neki van titkolnivalója (?)

2012. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mindenkinek kell egy "kb. 10 cm sugarú" magánszféra..........!



Lépj.

2012. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Még csak a kérdést olvastam el, de már felháborodtam. Még is milyen kapcsolat ez? Mi az, hogy el kell árulnod neki a jelszavát? Tán nem bízik meg benned? És, ha titkolózol? A párkapcsolat nem arról szól, hogy minden egyes WC-re menésünket is megosztjuk a partnerünkkel, hanem hogy feltétel nélkül megbízunk a másikban! Hát tudod mikor élnék együtt egy ilyen szemétládával! B@sszus de ideges lettem...
2012. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én jelszavamat tudja a párom. Nincs semmi okom arra, hogy ne tudja. Sőt, nekem jó érzés az, hogy rálát a dolgaimra, nem tudom megmondani miért. Örülök, hogy teljesen biztos lehet abban, hogy őt szeretem.

Viszont ennek ellenére, ha visszaélne a bizalmammal és bármit is belepiszkálna, biztos, hogy én is változtatnék és nem adnám meg neki az új jelszavamat.

22/L (én párom is 30)

2012. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
az eseted nem egyedi, konkrét esetről tudok én is akik így élősködnek egymáson és percre pontosan elszámoltatja egyik a másikat. te legalább felismerted hogy ez hiba nem mindenki ilyen bölcs. én gondolkodás nélkül kidobnám a francba, ilyen szintű magánélet nélkül meghalt az egész és változtass meg minden jelszót mert ki tudja mihez fért hozzá már.
2012. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Ehhez neked is kellett tenned valamit mert mindennek megvan a a maga oka.Esetleg megcsaltad már?Mert ha igen akkor ez nem fog elmúlni nála,hanem erősödik az érzés.Na és igen a net az egy elég érdekes dolog.Ha valaki aki net nélkül nem csalja meg a párját,és mondjuk egyszer csak felkerül egy közösségi oldalra,és ott ostromolják az ellenkező neműek,könnyen elcsábulhat.Tudom mert sajnos tapasztalatból beszélek :(
2012. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem sok élete lehet a párodnak rajtad kívűl,ha ilyenekre van ideje...
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!